Zavolejte nám na +420 274 771 217

Články

Svatební noc pod hvězdami

Svatební noc znamená pro novomanžele mnoho, ale každý pár má jinou představu o tom, jak by jejich první manželská noc měla vypadat. Pokud chcete něco neobvyklého, prvotřídního a přitom krásného, tak byste se určitě měli zamyslet nad svatební nocí přímo pod širým nebem s hvězdami nad hlavou. Nebojte se, nemyslíme tím trampské nocování ve spacáku pod širákem. Myslíme tím pravý opak, luxus a pohodlí. Připravíme pro Vás velmi pohodnou manželskou postel, kdekoliv pod širým nebem. A nejen to, nezapomene ani na ostatní detaily, které zaručují úplné pohodlí a soukromí.

Jenom si představte: Ráno se probudíte vedle svého milého v krásné posteli s nebesy a k romantické snídani v peřinách Vám budou zpívat píseň ptáci sedící na stromě jen kousek od Vás. Tato magická noc se výrazně odliší od jiných a to nejen tím, že to bude Vaše svatební noc, ale i tím, že jí prožijete úchvatným a nezapomenutelným způsobem. Tuto krásu můžete zažít na těch nejpozoruhodnějších místech na celém světě.

zobrazit celý článek

Tajná svatba

Každý jsme jiný a každý máme jiné ideály. Obrovská či tajná svatba? Někoho láká velkolepá svatba, kde nevěsta, krásná jako anděl, je obklopená mnoha svatebčany, kteří ji neustále přejí, a hostina je jedno velké nekončící veselí. Ovšem existují i páry, které nechtějí být středem pozornosti a raději by svou svatbu prožili někde v soukromí a nejlépe tak, aby o ní nikdo nevěděl. Tedy přejí si tzv. tajnou svatbu.

zobrazit celý článek

Najděte si skvělé líbánky – trendy 2013

Pokud přemýšlíte, jak by měla vypadat Vaše svatební cesta, je tento článek přesně pro Vás. Možností je mnoho, přečtěte si, co všechno můžete zažít a jak to na daném typu líbánek funguje.

zobrazit celý článek

Soukromý ostrov pro Vás dva

Splňte si svůj sen! Nebojte se být nároční! Jak už bylo řečeno, pro Le Reve není nic problém, takže pokud si Vy dva usmyslíte, že byste rádi strávili pár dní na ostrově, který bude jen a jen Váš a bude se zde dít jen to, co Vy chcete – NENÍ PROBLÉM! Zajistíme pronájem ostrova -líbánky snů- a to se vším všudy!

zobrazit celý článek

11 nejkrásnějších pláží světa

Zajímá Vás, kde najdete ty nejkrásnější a nejzamilovanější pláže na světě? Le Rêve se rozhodlo Vám představit 11 nejkrásnějších pláží, které na naší planetě jsou. Lidé na tato místa jezdí, aby se pokochali a užili si neskutečný zážitek. Přečtěte si následující článek a třeba se i Vy zamilujete do některé pláže. Svatební cesta hned nebude oříškem, protože se rozhodnete, že si svůj svatební den i líbánky chcete užít právě tady a potom nám jenom zavoláte, své přání vyslovíte a my se o vše postaráme.

zobrazit celý článek

Svatební cesta na záoceánské lodi

Přemýšlíte s partnerem, jak by měly vypadat Vaše líbánky? Přáli byste si spojit luxus se zajímavými zážitky? Co takhle zkusit něco neobvyklého? Le Rêve Vám nabízí líbánky prožité na zaoceánské lodi. Jen si představte ten pocit, že se užíváte romantiku, zábavu i komfort a každý den se probouzíte na novém místě, které nabízí nové a nové zážitky.

zobrazit celý článek

Aktivně strávené líbánky

Za chvíli Vám zazvoní svatební zvony a Vy přemýšlíte, jak by měla vypadat Vaše svatební cesta? Ale co, když nejste zrovna ten typ, co by celé dny ležel na pláži a popíjel drinky? Pomatujte, že svatební cesta dnes nemusí být jen ve znamení nicnedělání. Pokud máte rádi pohyb a rádi poznáváte nová místa, tak je tato nabídka přesně pro Vás. Svatební cesta, kterou Vám nabízíme, bude plná zážitků, ale samozřejmě budete mít čas i na soukromí a romantiku.

Na naší planetě existuje tolik míst, které můžete prozkoumávat ze všech stran a můžete kombinovat všelijaké činnosti (surfování, treking, horské túry, výlety automobilem, atd.) a každý den zažít něco nového. Svatební cesta skrývá neskutečné možnosti a bylo by neuvážlivé jich nevyužít. Přečtěte si naši nabídku a třeba i Vás nadchne fenomén jménem „Svatební cesta plná aktivit" nebo chcete-li „Aktivní líbánky".

zobrazit celý článek

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky