Zavolejte nám na +420 274 771 217

11 nejkrásnějších pláží světa

Zajímá Vás, kde najdete ty nejkrásnější a nejzamilovanější pláže na světě? Le Rêve se rozhodlo Vám představit 11 nejkrásnějších pláží, které na naší planetě jsou. Lidé na tato místa jezdí, aby se pokochali a užili si neskutečný zážitek. Přečtěte si následující článek a třeba se i Vy zamilujete do některé pláže. Svatební cesta hned nebude oříškem, protože se rozhodnete, že si svůj svatební den i líbánky chcete užít právě tady a potom nám jenom zavoláte, své přání vyslovíte a my se o vše postaráme.

Matira Beach na polynéském ostrově Bora Bora
Tato pláž (líbánky zde budou ideální) je považována za nejkrásnější na světě vůbec. Je chválena pro svůj nebesky perleťový bílý písek a pro korálové útesy, které celé tahitské ostrovy, ležící v teplých vodách jižní části Tichého oceánu mezi Austrálií a Jižní Amerikou, obklopují. Mezi malými ostrůvky se zde vytvořila průzračná laguna, která je perfektní ukázkou naší matky přírody. Pláže jsou zde úchvatné a na toto místo prý nelze zapomenout. A exotika? Ta je zde na prvním místě. Chcete i Vy ležet uprostřed této pláže? Svatební cesta zde bude jako žádná jiná!

 

Whitehaven, ostrov Whitsunday, stát Queensland, Austrálie
Co se týče této pláže, svatební cesta zde bude také úžasná. Její název v překladu znamená bílý přístav, naleznete ji na téměř neobydleném a zároveň nejkrásnějším ostrově Whitesunday, který leží na severu Austrálie. Jak dále napovídá název této pláže, písek je zde zářivě bílý, až člověku přechází zrak. Pláž (líbánky zde budou ve znamení procházek po ní) má 6 km a jestli se ptáte, proč je zde písek tak nádherně zbarvený, tak je to, protože obsahuje jemné úlomky čistého křemene.
Záliv Maya Bay, ostrov Phi Phi Leh, Thajsko. Na ostrově Phi Phi Leh leží nejkrásnější pláže v Thajsku vůbec. Záliv May Bay a u něj ležící pláž se zapsal do paměti lidí po celém světě po té, co se zde natáčel slavný film Pláž s Leonardem DiCapriem. Moře zde má údajně takovou barvu jako nikde jinde a když vezmete v úvahu krásnou a jedinečnou Thajskou kulturu, která se u této pláže mísí s exotikou, sebere Vám tato krása dozajista dech.

 

Palawan, Filipíny
Ostrov Palawan, který má na délku 450 km a na šířku pouze 40 km, leží mezi Jihočínským a Suluským mořem. Ostrov má velkou zvláštnost v tom, že zde žije okolo 87 etnik a hovoří se zde 52 jazyky. Člověk si zde užije tedy nejen horkost písečné pláže, svatební cesta bude plná vůně krásného moře, ale poznáte i mnoho kultur. Najdete tu jedinečnou přírodní rezervaci, která je plná exotických zvířat. Na ostrově Palawan nejsou jenom nejkrásnější pláže, jsou tu i takzvané Coron útesy - sedm jezer, které jsou obklopeny mnoho vápencovitými skalisky.

 

Zlatni rat, ostrov Brač, Chorvatsko
Co se týče Chorvatska, tak tato země není vyhlášená pro své pláže, svatební cesta se zde tak často nekoná, a to protože tu jsou pláže oblázkové, ne písčité, jak má většina lidí ráda. Nejlepší přístup na tyto pláže, které obklopuje nádherně čistá voda, je z lodě. A proto Vám Le Rêve nabízí možnost pronajmout si jachtu a zakotvit v zátokách a užít si nezapomenutelný zážitek. Pláž Zlatni rat je považována za nejkrásnější na Jadranu. Tvar této pláže připomíná trojúhelník, který vystupuje z moře. Ostrov Brač se také proslavil tzv. Dračí jeskyní, kde je mnoho tajemných skalních reliéfů, které symbolizují Apokalypsu.

 

Pláž Aroa, One Foot Island, Cookovy ostrovy
Jedná se o skupinu ostrovů zhruba uprostřed jižního Pacifiku, dříve byly součástí Nového Zélandu, nyní jsou už osamostatněny. Pláž Aroa se nachází na jihu ostrova a popis této pláže je jednoduchý: krása. V moři u pláže pluje mnoho druhů ryb a rybiček, často narazíte i na mořskou želvu. Všechna tato zvířata jsou zvyklá na lidi, takže si je dokonce i bez problémů pohladíte. Pláže (svatební cesta jako dělaná pro minulovníky barevných rybiček) na Cookových ostrovech jsou tedy jak dělané pro potápěče a šnorchlaře.

 

Navagio beach, Zakynthos, Řecko
Snad každý cestovatel má doma fotografii této pláže, svatební cesta by zde i proto byla úchvatná. Hledáte tu nejfotografovanější pláž? Líbánky chcete mít plné romantických chvilek a fotografií? Tak to je pro Vás Navagio beach ta pravá! Nachází se na východní části ostrova Zakynthos a zvláštností této pláže je, že je přístupná pouze z moře, lodí. Název pláže je odvozen od lodi, která zde ztroskotala v roce 1983, a která měla údajně pašovat kartony cigaret. Vrak lodi leží uprostřed pláže a je pokrytý jemným pískem a obklopen skalním masivem.

 

Las Islas Cies, Galicie, Španělsko
Tento přírodní ráj, jakým pláže na Las Islas Cies jistě jsou, se nachází v Ría de Vigo. Jsou to čtyři skalnaté ostrůvky a jsou spolu s jejich krásnými plážemi od roku 2002 součástí národního parku Islas Atlánticas de Galicia. Měří pouhých 450 hektarů. Najdete zde jemné písečné pláže a jedna z nich dokonce dva ostrůvky propojuje. Díky tomu se mezi ostrůvky vytváří laguna, která člověka úplně vyzívá ke koupání. Na ostrůvkách je možné přespat v kempu, není zde žádný hotel a možná i proto tyto pláže (svatební cesta by zde díky nim měla šmrnc) lákají tolik návštěvníků.


Bondi Beach v Sydney, Australie
Co se týče této pláže, svatební cesta by zde měla své kouzlo, protože se jedná o nejznámější pláž v Austrálii. Ráno zde můžete pozorovat zázrak, kdy slunce pomaluju a hladce vystupuje z hladiny moře. Pláž (líbánky zde i proto budou stát za to) je pokrytá velmi jemným pískem a každé zrníčko se třpytí jako perla. Atmosféra je zde opravdu jedinečná a lidé velmi často na území této pláže zabloudí k odpočinku i k zábavě. A jelikož je tato pláž v jednom z nejkrásnějších měst světa vůbec, vybere si opravdu každý.


Waikiki pláž na Havajských ostrovech, ostrov Oahu
Mezi nejprosnulejší pláže patří určitě Waikiki. Délka této pláže je 3km a zdobí ji obrovské palmy. Procházku Vám zpříjemní i krásně vyhřátý písek a budete mít pocit, že Vám exotika přímo dýchá na záda. Pokud patříte mezi milovníky vln a surfování, neměli byste tuto pláž minout, protože se právě zde tento sport zrodil. A ležet uprostřed této pláže (svatební cesta snů, nemyslíte?) a popíjet drink je jeden z nejkrásnějších zážitků vůbec.
 


Pink Sands Beach, Bahamy
Bahamské souostroví ukrývá mnoho krás a mezi ně patří i nádherné pláže. Svatební cesta na Bahamách je velkým lákadlem pro mnoho párů. Jedním z velkých lákadel jsou právě „Růžové písky", jedná se o velice oblíbenou destinaci, která si získává denně mnoho obdivovatelů. Jak napovídá název pláže, písek zde má narůžovělou barvu, což jen tak neuvidíte. Bahamské pláže jsou opravdovým skvostem a užije si každý návštěvník.

 

Palm Beach na Floridě, Miami Beach, Panama City Beach
Karibik láká svou exotickou krásou a neobvyklostí, není lehké mu odolat. Mezi vůbec ty nejpopulárnější pláže na světě patří právě Palm Beach. Floridské pláže omývá Mexický záliv, Karibské moře a Tichý oceán. Není snad nikoho, kdo by o těchto plážích neslyšel, je jich tu nespočet a každý si může vybrat dle svého gusta.

 

Vybrali jste? Pláže jsou jak stvořené pro svatební obřad či pro romantickou hostinu ve dvou, ale i pro větší party. Je na Vás, jak bude Vaše svatba či líbánky vypadat, proto se nebojte zažít něco neobvyklého a vybočte ze stereotypu. Ty nejkrásnější pláže na Vás již nyní čekají!

zobrazit všechny články

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!