Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební cesta na záoceánské lodi

Přemýšlíte s partnerem, jak by měly vypadat Vaše líbánky? Přáli byste si spojit luxus se zajímavými zážitky? Co takhle zkusit něco neobvyklého? Le Rêve Vám nabízí líbánky prožité na zaoceánské lodi. Jen si představte ten pocit, že se užíváte romantiku, zábavu i komfort a každý den se probouzíte na novém místě, které nabízí nové a nové zážitky.

Hodně lidí si svoje líbánky představuje ve sluncem vyhřáté cizině v krásném hotelu. Ovšem když se zamyslíte, zaoceánská loď Vám nabízí toto i mnohem víc. Lodě jsou luxusně vybaveny s mnoha pokoji a apartmány různé velikosti. Pro novomanžele a jejich líbánky jsou na lodi připraveny speciální apartmá. Kajuty jsou moderně zařízené, je zde veškeré vybavení včetně klimatizace. Můžete si zvolit i pokoj s balkónem, kde lze pozorovat západy slunce a lesknoucí se moře a Vaše líbánky si tak dokonale užít.

Cena po Středomoří se pohybuje od 15. tisíc Kč. Cestu Karibikem pořídíte od 30. tisíc Kč. Nabídka je samozřejmě mnohem širší. Líbánky můžete strávit na plavbě po Atlantiku, na Jadranu či v oblasti Řeckých ostrovů a Turecka, nebo si můžete vybrat Baltské moře, atd. Vše na luxusních plavidlech. Rozmanitost plavebních tras je veliká, vyberte si sami, v jakých zemích si Vaše líbánky užijete. Za jeden týden spatříte až 4 různé země, loď každý den kotví v jiném přístavu a tak si můžete svoje líbánky dokonale užít a poznat mnoho míst a kultur.

Loď se z jednoho přístavu do druhého přemisťuje v noci. Vycházku na pevninu buďto uskutečníte sami a zvolíte například romantickou procházku, která neodmyslitelně patří ke každé svatební cestě.

Nebo Vaše líbánky můžete trochu okořenit a využít možnosti výletů, které organizují lodní pracovníci, jedná se většinou o poznávání dané země a jejích památek.  Na lodích se samozřejmě klade velký důraz na bezpečnost, všichni cestující projdou školením, kde budou všem ukázány záchranné čluny a vše, co se bezpečnosti týče.

 Na lodi je postaráno i o zábavu. Vše pro líbánky jak dělané. Večery Vám zpříjemní dokonalé jídlo a hudba, a mnoho dalších aktivit, mezi které patří například i divadlo. Ani o romantiku zde není nouze, můžete čas trávit spolu o samotě nebo naopak v hojné společnosti ostatních cestujících.

Samozřejmostí je příjemný personál, dále bazén, sportovní centrum, masáže, golf, soutěže, společenské akce, dětské programy i večerní zábava, či můžete navštívit kino nebo kasino, diskotéku, karaoke, knihovnu nebo například saunu či dokonce kadeřníka.

Pomatujte, že jde o Vaše líbánky a ty by měly být nezapomenutelné. Utečte ze stereotypu a prožijte své líbánky na zaoceánské lodi. Poznejte luxus a zároveň si užijte kulturu krásných zemí. Nebojte se mít netradiční líbánky!

 

Připravili jsme pro Vás tyto nabídky:
bílý bod – nalodění a vylodění
červené body – zastávky v jednotlivých přístavech
oranžový bod – mezistání na moři

12-ti denní plavba po Středozemním moři
Tato plavba probíhá na lodi s hotelem, který má všechno, co si každý pár může jenom přát, je zde například horolezecká stěna, golf, Spa, fitness, mnoho restaurací, barů, kaváren, sportovní hřiště, divadlo, atd. Loď je navržená tak, aby každý cestující měl perfektní výhled na moře, například i kabinky výtahů jsou skleněné.

Vaše líbánky začnou v Barceloně, pokračovat budou ve Španělsku, poté Vás čeká plavba přes Francii (Nice), dále několik zastávek v Itálii (Florencie, Pisa, Řím, Neapol, Benátky), dále Chorvatsko (Split, Dobrovnik) a cestu zakončíte opět v Barceloně. V každém přístavu, ve kterém loď většinou kotví 12 hodin, je samozřejmě možné podniknout množství výletů a dalších aktivit. Informace o konkrétních výletech a jejich cenách naleznete v katalogu, který Vám bude předán již několik dní před cestou, abyste si mohli v klidu vybrat a promyslet, jak Vaše líbánky prožijete.

7 denní plavba Karibikem – západ
Karibik nabízí mnoho možností, jak si užít perfektní líbánky. Nabízíme 7 denní plavbu po západním Karibiku. Loď tak jako u předchozí nabídky, obsahuje mnoho zajímavých a luxusních doplňků a vybavení, připravené jsou speciální bary, restaurace, kadeřník, masér, bazén, sauna, horolezecká stěna, divadlo, atd. Zaručujeme Vám, že Vaše líbánky se stanou exotickým zážitkem, který bude plný pohodlí a krásné podívané.

Vaše líbánky začnou v Luisianě v New Orleans, pokračovat budou v Mexiku (Cozumel), poté Vás čeká plavba přes Grand Cayman (Nice), dále Jamajka (Falmount) a cestu zakončíte opět v Luisianě. V každém přístavu, ve kterém loď většinou kotví 6 až 10 hodin, je samozřejmě možné podniknout množství výletů a dalších aktivit.

 

7 denní plavba Karibikem – východ
Co se týče východního Karibiku, nabízíme Vám líbánky na luxusním plavidle, které vyplouvá z Port Canaveral na Floridě, pokračuje přes Bahamy (CocoCay), dále se podíváte do Charlotte Amalie v St. Thomas a Philipsburgu na St. Maarten, poté se opět navrátíte na Port Canaveral. Loď v každém přístavu kotví 8 až 10 hodin a Vy máte opět možnost podívat se prostřednictvím výletů či individuálně po daném městě a jeho památkách.

Hotel je opět plný všech možných zábavných atrakcí a o zábavu také nebudete mít nouzi. Během plavby můžete využít sauny, bazénu, barů i restaurací, vše podle aktuální nálady a potřeb. 

7 denní plavba kolem Aljašky
Aljaška láká miliony návštěvníků ročně a to nejen kvůli své nádherné přírodě. Tak proč si zde neudělat líbánky svých snů, ještě k tomu na luxusní lodi a každý den se podívat na nový kout této krásné země? Uvidíte ledovce z takové blízkosti, že budete mít pocit, že se jich můžete dotknout. Ze své kajuty budete moct spatřit zvířata, která do teď znáte jenom z obrázků. Uvidíte tolik přírodních krás, o kterých se Vám ani nesnilo.

Vaše líbánky začnou naloděním se v Seattlu, ve státě Washington, poté loď vypluje směr Aljaška, kde se zastaví v přístavu v Juneau, další den v Skagway, dále Vás čeká Tracy Arm Fjord, dále Ketchikan, poté zastávka na moři v Inside Passage, abyste se mohli pokochat krásami, které Aljaška nabízí a nakonec loď dopluje do Vacuveru v Britské Kolumbii, kde dojde k vylodění. 

 

7 denní plavba po dálném východě
Dálným východem rozumíme označení pro Asii. Kdo by nechtěl tuto krásnou zemi z velice zvláštní kulturou poznat. Le Rêve Vám nabízí líbánky na krásné přepychem nabyté lodi, která během 7 dní obepluje několik úžasných míst dálného východu.

K nalodění dochází v Číně v Hong Kongu, Loď poté den pluje do Nahy, Okinawa v Japonsku, po několikahodinové přestávce pokračuje do Fukukvy v Japonsku, poté Vás čeká zastávka v Korejské republice a konečná zastávka je v Tianjinu v Číně.

 

 

 

 

 

 

Informace o konkrétních výletech a jejich cenách naleznete v katalogu, který Vám bude předán již několik dní před cestou, abyste si mohli v klidu vybrat a promyslet, jak Vaše líbánky prožijete.

zobrazit všechny články

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt