Zavolejte nám na +420 274 771 217

Aktivně strávené líbánky

Za chvíli Vám zazvoní svatební zvony a Vy přemýšlíte, jak by měla vypadat Vaše svatební cesta? Ale co, když nejste zrovna ten typ, co by celé dny ležel na pláži a popíjel drinky? Pomatujte, že svatební cesta dnes nemusí být jen ve znamení nicnedělání. Pokud máte rádi pohyb a rádi poznáváte nová místa, tak je tato nabídka přesně pro Vás. Svatební cesta, kterou Vám nabízíme, bude plná zážitků, ale samozřejmě budete mít čas i na soukromí a romantiku.

Na naší planetě existuje tolik míst, které můžete prozkoumávat ze všech stran a můžete kombinovat všelijaké činnosti (surfování, treking, horské túry, výlety automobilem, atd.) a každý den zažít něco nového. Svatební cesta skrývá neskutečné možnosti a bylo by neuvážlivé jich nevyužít. Přečtěte si naši nabídku a třeba i Vás nadchne fenomén jménem „Svatební cesta plná aktivit" nebo chcete-li „Aktivní líbánky".

Africké Safari

Svatební cesta pro páry, které mají rády zvířata a hodlají je vidět pěkně zblízka. V Africe je největší koncentrace zvířat vůbec, běžně se zde pohybují buvoli, sloni, zebry, nosorožci a mnoho dalších. Rozhodli jsme se pro Vás připravit, takové líbánky, jaké si vysníte. Bude na Vás, kolik času strávíte v autě, kolik pěší chůzí i jak dlouho budete odpočívat. K dispozici budete mít celou dobu automobil a sami si budete určovat, kdy a kam pojedete. Vaše svatební cesta bude probíhat v zemi, kterou si sami vyberete, je na Vás jestli zvolíte Keňu, Tanzanii, Namibii či jinou zemi patřící do Afrického Safari. Možnosti jsou takřka neomezené. Jeden den budete například spát pod širým nebem uprostřed přírody, druhý den bude pro Vás ve znamení válení se u bazénu a večer si pouze dáte procházku nebo si užijete vyhlídkový let vrtulníkem.

Surfování a jóga v Kostarice
Láká Vás Střední Amerika? O Kostarice se říká, že je její perlou a je také nazývána oázou klidu. Svatební cesta zde dostává jiný rozměr. Vaší cílovou destinací je Malpais. Hlavní důvod návštěvy této oblasti je legendární surfování. Ubytování zde probíhá v bungalovech na pláži. Po dobrém obědě se můžete vydat vstříc tropickým oblastem nebo krásným bílým písčitým plážím. Tato svatební cesta je obohacena o populární „Pura Vida" (v překladu „užívat si života") - duchovní cvičení pro ženy, obsahující hlavně kurzy jógy. Pánové se mohou vydat surfovat do Santa Tereza na místa, kde mohou mít velké vlny jen pro sebe. Můžete si vybrat z různých balíčků, které zahrnují například turistiku, jezdění na koni na pobřeží a surfování.

Pozorování velryb v Ekvádoru
Svatební cesta trochu jinak Vás čeká na rovníku, kam se v období od června do září stěhuje okolo 2500 velryb, které připlouvají až z Antarktidy, aby se zde mohly pářit. Vidět tolik velryb na jednom území je neskutečný zážitek a proto jsme pro Vás připravili líbánky v národní parku Machalilla na ekvádorském pobřeží. Kromě sledování velryb můžete dělat mnoho jiných věcí, jako je turistika, jízda na koni, šnorchlování, plážové sporty nebo se potápět či surfovat.

Tenis + golf se světovými trenéry v Tenisové akademii Nicka Bollettieriho
Jste rozhodnuti, že Vaše svatební cesta by měla být nejen aktivní, ale měli byste se při ní i něco naučit? Právě pro Vás Le Rêve připravilo v rámci líbánek kurz tenisu a golfu a to v Tenisové akademii Nicka Bollettieriho. Délka pobytu je na Vás, jestli zvolíte třídenní, pětidenní či sedmidenní kurz. Sami si také určíte intenzitu kurzu. Je jedno, jestli jste úplný začátečník, který nikdy nedržel tenisovou raketu či golfovou hůl v ruce nebo jste již zkušenější hráč, který se chce zlepšit. Je na Vás kolik času věnujete golfu a kolik tenisu. K dispozici jsou samozřejmě i lázně a bazén, kde si taktéž můžete užívat volný čas. Svatební cesta v Tenisové akademii bude prospěšná pro Vaše tělo i duši.

Australské líbánky
Svatební cesta v Austrálii patří mezi ty nejoblíbenější u párů, které hodlají nelenit a poznávat kulturu, místa i obyvatele. Ruku v ruce projděte každý kout Austrálie a zažijte mnoho dobrodružství! Vaše svatební cesta začne letem z Prahy (či jiného Vámi zvoleného místa) do Sydney. Ubytování bude dle Vašich přání, je na Vás, zda zvolíte poklidný malý hotýlek či raději velký luxusní hotel. Možnostem se meze nekladou. Svatební cesta, kterou zde prožijete, začne romantickým vyhlídkovým letem nad sydneyským zálivem, který bude ukončen romantickým obědem na jednom z malých ostrůvků. Během pobytu v Sydney budete mít i dostatek prostoru pro soukromé nákupy a prohlídku města a památek. Vaše svatební cesta bude mít i ty správné grády, podíváte se totiž na Ayers Rocks a dokonce budete mít možnost povečeřet na nejobjemnějším monolitu na světě. Dále se Vaše svatební cesta přesune do divočiny -strávíte romantickou noc na velké farmě v Alice Springs. Nezapomínáme ani na luxus, ten si užijete v přímořském letovisku na severu Cairns. Během dalších dní Vaše svatební cesta dostane nový rozměr, protože se budete moci celý den věnovat cestám a výletům po tropickém pralese, což jistě bude zážitek, na který budete vzpomínat po zbytek života. A aby toho nebylo málo, Vaše svatební cesta se přesune i na luxusní plachetnici, na které strávíte 3 dny a 3 noci. Výletní plavba Vás přesune přes Whitsunday Islands na Airlie Beach.

Treking v Patagonii
Patagonie je region v jižní části Argentiny a Chile. Svatební cesta tohoto typu je jak stvořená pro turisty, kteří mají rádi horské treky. Jako lahůdku nabízíme čtyřdenní trek v Ohňových Andách, kde není ani živáčka. Dále si prohlídnete Buenos Aires, kde bude Vaše první zastávka po příletu. Také Vás čeká například výlet k ledovci Perino Moreno a několik různě dlouhých treků po národním parku Los Glaciares. Užijete si také chilskou kuchyni, jelikož budete jíst ve vyhlášených restauracích s touto kuchyní. Další treky Vás čekají okolo několika ledovců, jako je např. Dickson a Grey. Svatební cesta v Patagonii je zážitek plný ledovců a poznávání nádherné Chilské a Argentinské přírody.

Rafting ve Švýcarsku
Pokud jste se rozhodli, že Vaše svatební cesta by měla být plná adrenalinu, měla by pro Vás být zajímavá tato nabídka. Vrcholem tohoto jednodenního intenzivního raftingu na čtyřech řekách je rakouská řeka Sanna. Na úvod Vás čeká horní tok Rýna, konkrétně řeka Vorderrhein, kde si zblízka prohlídnete vysoké vápencové skály v nejhezčím kaňonu Švýcarska, poté se již dostanete na řeku Sanna, která je známá svojí divokostí a Vy budete pádlovat, jak o život a užívat si adrenalin, kterého budete plni.

Potápění na Kubě
Vaše svatební cesta může probíhat nejen na vodě, ale také pod vodou. Tím máme na mysli potápění. Chcete vidět naživo žraloka či rejnoka? Volte Kubu, protože patří mezi nejkrásnější místa, která jsou jak zrozená pro potápění. Zažijete napětí a zároveň budete okouzleni krásou oceánu i jeho živočišných obyvatel. Nejlepší místo pro potápění je zátoka Maria la Gorda, která je západně od Havany a souostroví Jardines de la Reina a je téměř člověkem netknutá. Čekají Vás nádherné barvy korálů, kterými je Karibik naplněn. Zaručujeme Vám, že tolik druhů korálů, škeblí a ryb jinde neuvidíte.

Možností, jak a kde strávit aktivní líbánky je samozřejmě mnohem více. Vaše svatební cesta může například probíhat v Itálii, kterou projedete na horských kolech, nebo můžete zavítat do Nepálu, kde Vás čeká trekking pod třetí nejvyšší horou světa, nebo se můžete podívat na Island a prožít nezapomenutelnou plavbu po Atlantiku či si zde užít pěší turistiku mezi termálními prameny, vodopády a gejzíry, atd. Možnostem se meze nekladou! Aktivní líbánky jsou záležitostí pro moderní páry, které nehodlají jenom lenivě polehávat, ale užít si a poznat co nejvíce míst. Jednotlivé položky se samozřejmě dají v zájezdech měnit, některé části popřípadě i vypustit, dny se dají zkrátit, atd. Jak bude svatební cesta vypadat, je jen na Vás. Pomatujte, že svatební cesta by měla být nezapomenutelná a přesně taková, jak jste si jí vysnili. Nevzdávejte se svého snu a užijte si romantické, ale zároveň i aktivní líbánky!

zobrazit všechny články

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky