Zavolejte nám na +420 274 771 217

Soukromý ostrov pro Vás dva

Splňte si svůj sen! Nebojte se být nároční! Jak už bylo řečeno, pro Le Reve není nic problém, takže pokud si Vy dva usmyslíte, že byste rádi strávili pár dní na ostrově, který bude jen a jen Váš a bude se zde dít jen to, co Vy chcete – NENÍ PROBLÉM! Zajistíme pronájem ostrova -líbánky snů- a to se vším všudy!

Zažijte sen, ve kterém není ani živáčka, jen Vy a krásná prosluněná pláž. Luxus, který znáte jen z filmů? My to dokážeme zařídit! Pronájem ostrova (líbánky zde budou nezapomenutelné) můžete uskutečnit na pár dní i na delší čas. Můžete zde prožít svojí svatbu i líbánky, které budou dlouhé, jak jen chcete. Určitě Vás zajímá, kolik za tento komfort zaplatíte: pronájem ostrova se liší podle účasti, tudíž cena se zvyšuje podle toho, kolik Vás na soukromém ostrově bude. Ostrovy se od sebe liší a to, jak vybavením, tak prostorem i luxusem. Dále je jen na Vás, jestli budete na ostrově úplně sami či si užijete péči kvalitního personálu.

Na soukromém ostrově se splní Vaše sny a meze se opravdu nekladou. Dominantou je klid a soukromí. Až zde pochopíte, co tyto slova znamenají. My zajistíme pronájem ostrova, líbánky už pak budou jen a jen na Vás! Zažijete požitek pro Vaše smysly, tělo i duši. Harmonie se na soukromém ostrově snoubí s luxusem.

Pronájem ostrova je dnes v zámořských zemích věcí téměř běžnou, a proto je nabídka široká a to i co se týče peněz. Co mnohé z Vás jistě překvapí je ta skutečnost, že se dá pronajmout ostrov již od cca 20 tisíc Kč a to v našich Evropských destinacích. Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce na pronájem ostrova (líbánky pro náročné) i takové lokality, které vyjdou cca na 700 tisíc Kč. Škála je tedy vysoká a velmi různorodá, vybere si každý zákazník a to i Vy. Jelikož jsme svatebním centrem, zajistíme nejen pronájem ostrova, líbánky podle nás musí stát za to od samého začátku a tak, pokud si to budete přát, Vám zajistíme i samotný svatební obřad na ostrově spojený s pohoštěním, chce-li s hostinou a zajistíme i komfort, co se líbánek týče. Nezapomeňte, prioritou je pro nás náš zákazník, což jste právě Vy.

Jelikož je každý člověk jiný a individuální, počítáme se vším, a proto se nebojte popsat, jak by měl Váš ostrov vypadat, co by zde mělo nebo nemělo být, kdo by zde měl nebo neměl být, atd. Nezapomeňte, že čím dříve se začnete o svatbu v zahraničí spojenou s například i takovou luxusní záležitostí jako je pronájem ostrova, je nejlepší řešit vše, co nejdříve, aby se stihly vyřídit všechny dokumenty, kterou jsou potřeba. Nebojte se na cokoliv zeptat, jsme tu od toho, abychom Vám vyšli vstříc.

Na závěr připojujeme letmý popis pár ostrovů, které je možné si pronajmout, a jsou na předním místě v oblíbenosti mezi zákazníky po celém světě. Jedná se ovšem jen o nástin, abyste si mohli udělat představu, jak to na takovém soukromém ostrově vypadá a to i cenově. Naše nabídka je samozřejmě mnohem širší. Pronájem ostrova (líbánky králů), jehož budete pánem, není už jen záležitostí snů!

Taprobane je ostrov, který leží, co by kamenem dohodil od Srí Lanky. Pronájem ostrova Taprobane Vás vyjde cca na 20 tisíc Kč za noc. Je zde pouze jediný dům s komfortně vybavenými pěti ložnicemi. Dále Vás čeká nádherná pláž a překrásná zahrada a co je hlavní: klid, a ten se zde cení nejvíc.

Indigo. Ostrov k pronajmutí ležící u bahamského souostroví Exumas. Je oblíbený pro své bohaté vybavení a pro ticho, které ruší jen lehký vánek a zvuky moře. Jedna noc se zde pohybuje okolo půl milionu korun. V ceně ovšem není jenom pronájem ostrova, líbánky si přece musíte pořádně užít, ale i perfektně pracující personál a pozor i vlastní plachetnice, což je opravdu luxusní záležitost.

Necker Island. Ostrov populární i mezi takovými celebritami jako je David Copperfield a dokonce zde pobývala i princezna Diana. Na ostrově může být najednou až 28 lidí, kteří se budou obklopovat luxusem. Jsou zde dvě pláže, kurty, několik bazénů a fitness. Krásná vila je vybavena deseti ložnicemi a šedesáti stálými zaměstnanci, včetně šéfkuchaře a týmu instruktorů na vodní sporty.

Pronájem ostrova Buck Island, který je na Britských Panenských ostrovech a patří mezi ty ostrovy, na kterých se posadíte na útes a máte nádherný výhled 360 stupňů dokola, je oblíben pro své luxusní zařízení, bazény a zahrady. Pláž je zde podél celého pobřeží a tak si můžete plně užívat krásně modrého Karibiku. Na ostrově je také přístav a klubovna a také budete mít k dispozici plný personál. Zvláštností tohoto ostrova je, že je nedaleko civilizace a přesto si zde užijete klid a nebudete nikým a ničím rušeni.

La Pirogue, Tahaa, Tahiti. Pronájem ostrova La Pirogue je oblíben pro svůj klid, ale i autentičnost a neustálou přítomnost vůně vanilky, která se zde pěstuje. Milovníci přírody si na tomto ostrově opravdu užijí, je zde možnost mnoha výletů a dalších aktivit, jako je například návštěva pohádkové zahrady. Dále můžete navštívit farmu, kde se zabývají lovem perel, či můžete rybařit nebo se procházet po plantáži, která je součástí ostrova. Pronájem ostrova (líbánky si musíte přece pořádně užít) zahrnuje i vybavení na šnorchlování, kajaky nebo i exkurzi na ohradu bariéry.

Pronájem ostrova Enedrik na Marshallových ostrovech, který je součástí Tichého oceánu a je oblíben pro vlny, které jsou jak stvořené pro surfování. Ostrov je určen pro 8 osob. Obklopí Vás zde příroda a Vy budete mít pocit, že jste na jiném světě. Pronájem ostrova Enedrik znamená i pronájem jedné z nejkrásnějších tyrkysově modrých lagun na světě, která má celoročně 28 °C. Ostrov je vhodný pro každého, kdo chce utéct z civilizace a užívat si plnými doušky přírody. Pronájem ostrova Enedrik znamená stát se aspoň na chvíli Robinsonem Crusoem.

Lissenung Island, Papua-Nová Guinea. Velikost ostrova je pouhých 10 akrů a Vy si zde můžete užít až ve 14 lidech ve 4 bungalovech. Bungalovy jsou rozsety po celém ostrově, což umožňuje dostatek soukromí pro každého. Oceán je zde perfektní pro potápění a můžete zde spatřit stovky druhů ryb. Útes Lissenung je ideální pro fotografování i noční potápění. Také je zde vidět vrak malé jachty, která se zde potopila v 70. letech.

Už víte, jak bude vypadat Váš ostrov snů?

zobrazit všechny články

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!