Zavolejte nám na +420 274 771 217

Tajná svatba

Každý jsme jiný a každý máme jiné ideály. Obrovská či tajná svatba? Někoho láká velkolepá svatba, kde nevěsta, krásná jako anděl, je obklopená mnoha svatebčany, kteří ji neustále přejí, a hostina je jedno velké nekončící veselí. Ovšem existují i páry, které nechtějí být středem pozornosti a raději by svou svatbu prožili někde v soukromí a nejlépe tak, aby o ní nikdo nevěděl. Tedy přejí si tzv. tajnou svatbu.

Tajná svatba je ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí vyměnit prstýnky jen před svědky, ať jsou jejich důvody jakékoliv. Přece jenom jste dospělí, a pokud se rozhodnete svoji svatbu prožít bez účasti celé rodiny a přátel, je to jenom Vaše volba. Naše svatební centrum Le Rêve Vás podporuje a to se vším všudy. Tajná svatba není problémem!

Dnes bývá jedním z důvodů tajné svatby i otázka peněz, kdy se snoubenci rozhodnou, že nechtějí finančně zatěžovat, jak sebe, tak své rodiče, kteří by mohli mít pocit, že utratit nemalou částku za svatbu, která musí být samozřejmě honosná, je přímo povinností. Tajná svatba ovšem je i volbou párů, kteří nechtějí velkou pozornost a iniciativu všech v okolí. Páry také svoji svatbu tají, protože se bojí konfliktů mezi hosty a nechtějí si vybírat mezi těmi, které pozvat a které ne. Ten samý problém může být i mezi rodinami anebo holt někdo z rodiny Vaší lásce nepřeje, atd. Je to nepříjemné, ale bohužel stát se to může. A právě pro příjemnou atmosféru a klid je tu tajná svatba. Nikdo si přece nechce nechat zkazit svůj nekrásnější den v životě!

Jistou formou tajné svatby je i velmi oblíbená svatba v zahraničí. Je to vlastně ideální možnost užít si svatbu sami a zároveň při ní prožít i líbánky. Vzít se můžete kdekoliv na světě, možnosti jsou takřka neomezené. Tajná svatba je zde normálním způsobem, protože jen těžko s Vámi do ciziny pojede celé příbuzenstvo. Le Rêve je specialistou na svatby za hranicemi našeho státu, proto neváhejte a uspořádejte dokonalou svatbu u moře při západu slunce. Romantika a soukromí jsou zde samozřejmostí. Doma pak jen oznámíte, že jste se vzali. Můžete buď uspořádat menší rodinnou oslavu Vašeho sňatku anebo jenom rozeslat informativní kartičky o tom, že jste manželé.

To, jak oslavíte a stvrdíte Vaši lásku, je jen na Vás. Tajná svatba je jednou z možností. Ukrývá v sobě více romantiky, protože svatební obřad zde není divadlem pro hromadu příbuzných, ale stane se velmi intimní chvílí mezi snoubenci. Danou chvíli si tak užijete úplně jinak, protože při ní v podstatě budete jenom Vy a ON. Je opravdu jen na Vás, jak se rozhodnete svůj svatební den prožít, ovšem nezapomínejte na to, že to musí být ten nejkrásnější den ve Vašem životě!

zobrazit všechny články

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky