Zavolejte nám na +420 274 771 217

Představení svatebního studia Le Rêve

O nás

Představení společnosti Le Rêve - svatební studio

Svatební centrum Le Rêve je česká společnost působící zejména v oblasti pořádání svateb a jiných společenských událostí. Za léta praxe organizování těchto akcí v New Yorku i Praze jsme získali opravdu bohaté zkušenosti a stali se tak skutečnými odborníky. Naší prací je plnění Vašich snů. Víme, jak má vypadat nádherná svatba, Praha je podle nás ideálním místem pro její konání!

Svatební den s sebou kromě radosti a oslavy Vaší lásky přináší také spoustu zařizování a zbytečného stresu. Nechte náročnou organizaci svatby na nás. Myslíme na všechny detaily a Vaše svatba tak bude dokonalá.

Vysoká úroveň poskytovaných služeb však zdaleka nezahrnuje pouze svatební servis. Ať už sháníte svatební, plesové či společenské šaty, u nás najdete opravdu širokou nabídku. Prodej šatů patří k našim službám a neustále pracujeme na spokojenosti každé zákaznice, a aby vše bylo nádherné a to i každá svatba. Praha si Vaši krásu zaslouží! Pomůžeme Vám objevit šaty, které vám budou nejenom slušet, ale dodají Vám krásný pocit v kterémkoliv z Vašich důležitých životních okamžiků.

Svatební centrum Le Rêve pro Vás také exkluzivně zařídí svatbu kdekoliv v zahraničí. Okořeníme Váš velký den špetkou exotiky – svatba na pláži, na horách, pod noční oblohou s tisícem hvězd, romantika na jachtě – nic pro nás není nerealizovatelné. Kouzlo cizích krajů zpestří Váš svatební den.

Ať sháníte společenské šaty nebo chcete pomoci s uspořádáním svatby, obraťte se na nás. Nebude nic krásnějšího než Vaše svatba! Praha i celý svět tak zažije další nádherný den plný lásky! Le Rêve!

Doporučení klientů

Naši svatbu jsem naplánovala do puntíku, návrh donesla do Vaší firmy a Vy ji přesně dle mých proseb zrealizovali!

Děkuji! S pozdravem
Lucie Nováková, Praha

Jeste jednou dekujeme za pripravu nadherne svatby, myslime, ze vsichni byli nadseni a nazyvaji to estetickym zazitkem! My jsme si to uzili moc! Diky, P&ADalší reference našich spokojených klientů ze svatebních cest naleznete zde.

Samovyšetření nemůže nahradit pravidelný screening. Nechte se zkontrolovat. Trvá to 5 minut. Marie Hájková


Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt