Zavolejte nám na +420 274 771 217

Catering

Jsme specialistou na celkový catering servis. Svatba je událostí, která je hlavně o jídle. Víme, jaké jídlo se na každou party či oslavu hodí. Jsme schopni připravit i netradiční svatební catering všech druhů a typů, jako je například sushi catering. Svatební hostina je přece místem, kde se ochutnávají všelijaké lahůdky a dobroty. Nebo nevíte, jak by měla vypadat Vaše svatební hostina? Praha je plná cateringových společností, ale proč byste si neměli vybrat tu nejlepší? Tedy nás. Le Rêve je neobyčejná svatební agentura, která se zabývá i cateringem. Zajistíme Vám ten nejlepší catering servis. Svatba a její hostina se tak promění v hotový ráj chutí.

Udělejte Vaši party tou nejlepší a to i díky výbornému jídlu a pití. Zaměříme se na každý detail, aby Váš svatební catering vypadal jako žádný jiný a bylo neustále co jíst a pít, a každý návštěvník byl spokojený. Posledním hitem je vegetariánský či již zmiňovaný sushi catering, svatební hostina tak dostane šmrc a správný ráz. Ani jedno nám nedělá problém! Uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka. Samozřejmostí je i grilování a to všech možných mas a i sýrů. Nejen že zajistíme veškeré občerstvení, ale zapůjčíme Vám i veškerý inventář (ubrusy, sklo, talíře, atd.). Dále zajistíme kvalifikovaný personál, který se postará o perfektní catering servis. Svatba se tak stane i díky jídlu nezapomenutelnou.

Udělejte si Vaši oslavu lásky výjimečnou a dokonalou, jak na pohled tak chuťově! Zažijte perfektní svatební catering!

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!