Zavolejte nám na +420 274 771 217

Dokonalé svatební šaty

Svatební šaty nejsou jen pouhými šaty a to nejen pro Vás jako pro ženu, která v nich prožije nejkrásnější den v životě, ale jsou i symbolem ženství a mají mystickou hodnotu. Věnujte svým svatebním šatům čas, vložte do nich kus sebe, staňte se jejich součástí. Se vším Vám pomůže naše svatební studio! Praha Vám bude stejně jako Váš milý ležet u nohou! V šatech od nás se budete cítit jako opravdová nevěsta! Nebojte se být nádherná a mít vysněné svatební šaty. Praha je jich plná, stačí si vybrat! Věřte, že ženichovi se při pohledu na Vás rozbuší srdce a svatebčanům se bude tajit dech… Le Rêve to jsou svatební šaty jako žádné jiné.

Naše svatební studio (Praha) je přesvědčeno, že každá žena si zaslouží být dokonalou nevěstou a mít perfektní svatební šaty. Praha Vám je bude závidět. U nás naleznete ty nejexkluzivnější značky a věříme, že se do vkusu trefíme i právě Vám. Svatební šaty, které si vyberete, Vám upravíme na míru. Jednoduše řečeno uděláme vše proto, abyste se v nich cítila nejen krásně, ale i svobodně. Svatební šaty si samozřejmě můžete vyzkoušet se všemi možnými doplňky, tedy se šperky, závojem, ozdobami do vlasů i spodním prádlem, aj. Věřte, že u nás seženete ty nejexkluzivnější svatební doplňky.

 

Svatební studio Praha Le Rêve nabízí šaty všech velikostí, samozřejmostí jsou nejen svatební šaty XXL ale i těhotenské svatební šaty. Vyberete si u nás i dámské svatební boty, ale také i pánské svatební boty. Jsme jak půjčovna svatebních šatů, tak prodejna. Vaše svatební foto bude vypadat nádherně, a to protože Vy budete ta nejkrásnější nevěsta! S naším salonem se nemusíte bát, že byste za pár dní uviděla na jiné nevěstě podobné či dokonce stejné svatební šaty! Praha je městem svatebních salonů, ale jen my opravdu dbáme na originalitu a individuální přístup ke každé nevěstě a nabízíme stále aktualizované kolekce svatebních modelů, které k nám dovážíme z celého světa od různých návrhářů špičkové kvality.

Poradíme Vám, jaké jsou pro Vás ty nejvhodnější a také nejkrásnější svatební šaty. Praha je centrem nákupu svatebních šatů a Vy budete mít možnost poznat ten nejlepší svatební salón – Le Rêve. Uvědomte si, že je to jen Váš den a nebuďte zbytečně nervózní, že Vám svatební šaty nebudou sedět! Pomůžeme Vám být dokonalou nevěstou a to ať máte jakoukoliv postavu. Pro naše svatební studio - Praha si může říkat, co chce - neexistuje žena, která by měla nevhodné nebo nepadnoucí svatební šaty. Praha je už řadu let centrem kvalitní svatební módy, a to i díky Le Rêve.

Pokud Vás zajímá naše aktuální nabídka svatebních šatů klikněte zde.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt