Zavolejte nám na +420 274 771 217

Exkluzivní restaurace a špičkoví šéfkuchaři

Při Vašem svatebním dni byste se měli hýčkat a to všemi směry. Nezapomeňte také na Vaše chuťové buňky, pro které by měl být tento den jako oslava. Zařídíme Vám takovou hostinu a takové svatební menu, na které budete léta vzpomínat. Je na Vás kde a jakým způsobem bude svatební hostina probíhat. Zařídíme večerní svatební rauty či švédské stoly. Postaráme se i o catering na svatbě, protože o cateringu víme vše. Chceme také vždy vytvořit to nejlepší svatební menu. Návrhy neustále konzultujeme a nasloucháme všem přáním.

Pokud zavzpomínáte na kteroukoliv svatbu, kterou jste v minulosti navštívili, určitě první, na co si vzpomenete, bude jídlo. Když vidíte foto svatební tabule, vždy si řeknete, jaká to bylo dobrota… Ano, svatební hostina je nejoblíbenější částí svatebního dne a proto byste její přípravu rozhodně neměli podcenit. Vytvořit krásné svatební menu plné všech chutí je velice náročné a chce ho docílit každý pár. Nemějte těžkou hlavu, Le Rêve je specialistou na svatební hostiny a na celkový catering. Naši specialisté Vám vytvoří nejlepší svatební menu. Návrhy, které Vám předložíme, budou inovativní a velmi pestré.

Užijte si slavnostní oběd v interiéru stylové exkluzivní restaurace, svatba tak dostane nádech luxusu a pod vedením špičkových šéfkuchařů si užijete opravdu kulinářský zážitek. Jak bude vypadat svatební menu, je samozřejmě na Vás, odborníci Vám budou neustále po ruce a poradí Vám, jak by měl Váš slavnostní stůl vypadat a co by na něm nemělo chybět. Nabízíme velký výběr jídel a Vy si tak můžete vytvořit vysněné svatební menu a jednou si pak prohlížet foto svatební tabule a zavzpomínat si na skvělé chutě. Zařídíme vše proto, aby svatební oslavy Vašeho sňatku neměly chybu a zvláště ne po chuťové stránce. Šéfkuchař Vám připraví svatební menu plné inspirace a všelijakých chutí, aby si každý přišel na své. Samozřejmě nebudou chybět ani svatební koláče. Chtějte dokonalé svatební menu! Návrhy, které nabízíme, Vám splní všechny Vaše fantazie.

Věděli jste, že na počátku 20. století byla Praha evropským kulinářským centrem? Ano, naše hlavní město bývalo plné lahůdek a my hodláme tuto tradici prodloužit a to i prostřednictvím Vašeho svatebního stolu. Vaše svatební hostina bude plná chutí a svatební rauty budou plné dobrodružných pamlsků. Nebojte se o catering na svatbě snů, která Vás čeká, zařídíme pro Vás to nejlepší! Dále zajistíme, aby Vaše svatební menu bylo originální a neopakovatelné a přitom, aby si pochutnal opravdu každý. Chcete, aby se mluvilo s obdivem a díkem o Vaší svatební hostině a Vaše foto svatební tabule každý nevěřícně s úžasem prohlížel? Volte Le Rêve.

Užijte si gurmánský zážitek a dopřejte svým blízkým to nejlepší v prostředí exkluzivní restaurace! Svatba plná chutí, to je svatba s Le Rêve! Náš salon měl to štěstí, že mohl udělat rozhovor s nejlepším z nejlepších špičkových kuchařů - s Jaroslavem Sapíkem! Přečtěte si i Vy názory této české jedničky, stačí, když kliknete zde.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt