Zavolejte nám na +420 274 771 217

Foto & Video

Každá oslava, party a akce musí být zdokumentována a fotografování svatby je vůbec tím nejzásadnějším. Ale kdo je ten nejlepší fotograf svatby? Všichni přece chceme mít na daný okamžik ty nejkrásnější vzpomínky a také krásné fotografie a hlavně to nejkrásnější svatební foto. Fotoaparát a kameru má dnes každý, ale málokdo umí správně a kvalitně zachytit daný okamžik a mít nádherné foto svatby. Základem je profesionální fotograf. Svatba je důležitou událostí a proto by svatební foto mělo být skvostem mezi ostatními fotografiemi. Jednoduše řečeno, fotografování svatby není pro každého. Fotograf svatby musí být opravdový odborník! Vaše svatební fotografie Vám s námi bude každý závidět! O zachycení atmosféry se postará náš kameraman, svatební video bude Vaším pokladem.

Zabýváme se jak svatební, reportážní, tak modelingovou a reklamní fotografií. Fotografujeme a natáčíme svatby, rodinné oslavy a jubilea, firemní večírky a party, atd. Jsme schopni Vám kvalitně vyfotit vše, co si zamanete. Foto svatby bude Vaším skvostem! Fotografování svatby je od nás kvalitní a bezkonkurenční! Kdo dokáže zachytit to, co nikdo jiný? Náš profesionální fotograf! Svatba ve znamení dokonalosti bude zdobit i Vaše svatební album! Chtějte mít to nejlepší svatební foto, tedy chtějte nás! Náš fotograf svatby dokáže to, co nikdo jiný!

Svatební den je pro každého jedním z nejkrásnějších zážitků a každý se po pár letech rád podívá na svatební fotografie, a proto je svatební fotograf, který je profesionálem, skvělou volbou, foto svatby s ním bude profesionální a okázalé. Jenom si představte jak Vy, jako krásná nevěsta, vstupujete do místnosti a hosté nestíhají mačkat spoušť na fotoaparátu stejně tak jako Váš svatební fotograf. Svatba má být nejlepším dnem Vašeho života, slibujeme, že fotografování svatby bude s námi kouzelným zážitkem a tento den zaznamenáme od začátku do konce a Vy se nikdy na Vaše svatební foto nebude moci vynadívat. Náš fotograf svatby je opravdový odborník! Přítomen všem zážitkům bude i náš svatební kameraman, svatební video bude samozřejmě obsahovat všechny Vaše důležité okamžiky dne a to ze všech úhlů a foto svatby na tom nebude jinak.

Dále provádíme i profesionální fotoreportáže a to přesně podle Vašich přání a potřeb. Nabízíme také návrhy a kompletování svatebních alb či zhotovování DVD včetně obalu. Toto vše sokáže náš fotograf, svatby s námi jsou opravdovým zážitkem!  Jednoduše zajistíme vše kolem fotografování svatby! Vaše svatební foto a svatební video bude originální a bude na nich zachyceno všechno včetně důležitých okamžiků Vašeho dne. Náš svatební fotograf vyfotí tolik foto svatby, kolik si budete přát. Naši profesionální svatební fotografové jsou připraveni na každou situaci a to včetně neobvyklé svatby. Náš svatební fotograf = svatba na fotografiích jako žádná jiná! Svatební foto od nás znamená zachycení jedinečných okamžiků v perfektních barvách a tónech!

Náš specialista a fotograf svatby dokáže vyfotit to, co nedokáže jiný fotograf. Svatba musí být dokonalá, stejně jako foto svatby! Stejně tak je na tom i náš svatební kameraman, svatební video tvoří s úctou k Vašemu jedinečnému dni a postará se tak o to, abyste na svůj den nikdy nezapomněli.

Fotografování svatby s Le Rêve je pohádkou!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt