Zavolejte nám na +420 274 771 217

Galavečeře

Pomůžeme Vám s uspořádáním galavečeře, a to ať už si objednáte banket či raut. Svatba také není vyjímkou. Postaráme se o catering, který bude výjimečný a zapíše se všem hostům do paměti. Můžete se spolehnout, že svěřujete svou hostinu do rukou profesionálů, kteří se postarají o její dokonalost. Umíme si poradit v každé situaci, umíme improvizovat, jsme jednoduše připraveni na vše. Naše bohaté zkušenosti s cateringem a s přípravou všelijakých večírků a akcí, se Vám budou hodit a určitě jich využijete. Dbáme na vřelou pohostinnost a moderní kuchyni. Jakoukoliv společenskou událost (raut - svatba, večírek, koktejl, večeře, hostina, aj.) a to i tu Vaši proměníme v nezapomenutelný zážitek.

Galavečeře se může konat v podstatě na jakémkoliv místě, které si vyberete. Pokud zatím netušíte, kde by se Váš nezapomenutelný večer plný jídla měl konat a co by mělo na slavnostním stole být, tak Vám rádi poradíme, některá místa doporučíme anebo se o catering celkově postaráme od A do Z.

Při galavečeři nezapomínáme ani na hudbu, kterou na přání také zajistíme. Nezapomínáme ani na dekoraci a design celého prostoru.

S Le Rêve se Vaše galavečeře promění ve večer plný kulinářských zážitků a dobré zábavy. Zažijte s námi dokonalý raut, svatba se tak stane nezapomenutelnou! S námi si užijete cateringový zážitek, na který nikdy nezapomenete!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt