Zavolejte nám na +420 274 771 217

Golfové turnaje a sportovní akce

Jsme Le Rêve a jsme tu pro Vás! A to, i když budete mít zájem uspořádat či připravit golfový turnaj či jinou ze sportovních událostí. Nezapomeňte, že společné sportovní aktivity jsou příležitostí přilákat a poznat nové lidi nebo také získat peníze například i pro Vaši neziskovou organizaci. Jsme kvalifikovanými organizátory a specializujeme se i na sportovní charitativní akce.

Golf je jedním ze sociálních sportů, který je ideální pro hráče všech věkových kategorií.  A jak známo golfové turnaje jsou jednou z nejlepších možností jak získat peníze pro charitu, školy nebo jak zvýšit povědomí o konkrétním problému. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním charitativních i mezifiremních golfových turnajů, ale také s pořádáním doprovodných společenských akcí. Pro Váš firemní golfový turnaj zařídíme registraci golfového turnaje na serveru České golfové federace a také pronájem a rezervaci hřiště.

Zajímají Vás golfové turnaje? Rádi Vaší firmě sestavíme propagační plán celé akce. U ostatních sportovních akcí zajistíme vhodné místo konání dle Vašeho přání, termín konání, výběr typu turnaje a způsob hry i vlastní organizaci turnaje. Dále zorganizujeme rozmístění hráčů, startovní listiny i oficiální rozhodčí, hostesky, ceny pro vítěze a profesionální vyhodnocení výsledků. Nezapomínáme ani na zdokumentování celé sportovní akce pomocí fotografií a videa a ani na celkový catering servis.

Toto i mnohem víc Vám zajistí jenom Le Rêve! Není pro nás problém zorganizování jakékoliv sportovní akce dle Vašich přání a potřeb! Dejte přednost odborníkům a profesionálům, dejte přednost nám!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt