Zavolejte nám na +420 274 771 217

Grafické návrhy pozvánek

Vaše svatební hostina, firemní akce či VIP party se blíží, vše máte nachystáno a teď Vám došlo, že Vám chybí jedna podstatná věc a to pozvánka pro hosty nebo svatební oznámení? Text už se Vám rýsuje v hlavě a jenom nevíte, kam se svým přáním jít? Nebo pořádáte výstavu, kongres či svatbu a chtěli byste speciální svatební pozvánky či oznámení? Chcete mít ty nejlepší a zároveň levné svatební oznámení? Vzory, které Vám nabídneme Vás oslní, protože jsme Le Rêve a nic pro nás není problém. Zajistíme i netradiční svatební oznámení, tedy jakéhokoliv typu, barvy, velikosti, materiálu, atd.

Naši profesionální grafici Vám zhotoví originální grafické návrhy svatebních pozvánek, ale i pozvánky na jakoukoliv akci. Poradíme Vám, jaký typ pozvánek se pro Vaši akci nejvíce hodí, jaký použít formát, barevnost i papír, atd. Naše práce je založena na profesionálním přístupu, kdy vše projednáváme se zákazníkem, každý návrh svatební pozvánky či oznámení konzultujeme a upravujeme do požadované podoby. Hlavní je pro nás spokojenost zákazníka. Je pro nás důležité, aby Vás svatební oznámení charakterizovalo, a Vy jste s ním byli plně spokojeni. Je to Vaše svatební oznámení, text může být jakýkoliv, proto se nebojte být inovativní! Nebo nemáte ani tušení, jak by mělo vypadat Vaše svatební oznámení? Vzory, které Vám ukážeme, Vám otevřou oči a nasměrují Vás, kam dál! A nebojte, od nás to nebude drahé, ale levné svatební oznámení!

Pokud pořádáte svatbu a přejete si grafické návrhy svatebních pozvánek, stačí, když nám podáte informace, jako například: kdo se bude brát a kde se bude konat Vaše svatba. Přání, která budete k pozvánce mít, budou vyslyšena a to od citátu až po hlavní motiv oznámení, aj. Pokud máte speciální přání a chcete netradiční svatební oznámení, není to pro nás žádný problém!

Jsme profesionálové! Víme, že jakýkoliv druh svatební pozvánky musí budoucího návštěvníka akce zaujmout, musí poskytovat všechny důležité informace a pozvánka musí být čitelná a jasná. Jelikož je to, ale Vaše svatební oznámení, text i obrazová část je pod Vaším velením. My nabízíme možnosti, Vy vybíráte a určujete cíl! A nic to nemění na tom, že se jedná o levné svatební oznámení!

Pamatujte, že grafické návrhy svatebních pozvánek od Le Rêve jsou originální a Vy je můžete mít! Svatební oznámení od nás bude tím nejlepším, jaké jste kdy viděli!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt