Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hostesky

Každá dobrá společenská akce je zdobena krásnými dívkami, které na ní pomáhají a to nejen svým vzhledem. Řekněte nám, jakou akci pořádáte a zbytek můžete nechat na nás. Podle rozsahu akce a jejího typu vybereme vhodné hostesky právě pro Vás a tak zajistíme hladký průběh celé akce. Klademe důraz na to, aby dívky byly nejen krásné, ale i příjemné, usměvavé, perfektně oblečené pro daný okamžik, znaly světové jazyky, byly samostatné a komunikativní a tak profesionálně a kvalifikovaně reprezentovaly Vaší firmu či společnost. Naším základem je osobitý přístup ke klientům. Řídíme se Vašimi požadavky a přáními. Zajistíme zkušený tým hostesek na jakoukoliv společenskou akci.

Ať pořádáte galavečer, veletrh, firemní večírek, charitativní akci, prodej společenských šatů, zkrátka cokoliv, naše hostesky jsou připraveny Vás plně reprezentovat a jsou schopny Vám s čímkoliv pomoci.

Nebo jste například půjčovna společenských šatů a potřebujete Vaše šaty na večírku i předvést? Naše hostesky jsou připraveny i na tuto příležitost. Nejen, že budou na akci vypomáhat s organizací a dalšími věcmi, ale jsou připraveny stát se i modelkami a Vaše šaty představit a předvést veřejnosti. Náš tým hostesek je perfektním doplňkem Vaší akce!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!