Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hotely

Pořádání svatební oslavy je hodně náročná záležitost a mezi ty úplně nejtěžší úkoly patří sehnat vhodné ubytování na svatbu pro všechny svatebčany. Rozhodli jsme se Vám tuto těžkost sejmout z beder a nabídnout Vám po celé republice ty nejlepší hotely. Svatba a veselí okolo ní se tak může konat naprosto kdekoliv. Ubytujeme Vaše svatební hosty v krásných pokojích a dostanou ty nejlepší služby! Ať chcete ubytovat jenom pár hostů nebo všechny návštěvníky svatební oslavy, tak to není problém! Vše zařídíme! Známe ty nejlepší hotely, Praha jich sice nabízí nespočet, ale my se v jejich službách perfektně vyznáme!

Pokud máte daný rozpočet, tak uděláme vše proto, abyste z něj vytěžili maximum. Víme, kde, co a za kolik mají v každém hotelu. Nespokojte se s málem, užijte si Vy i Vaši hosté luxus a využijte všechny služby, které hotely (svatba i hostina se může konat přímo v interiéru či exteriéru vybraného hotelu - vše zařídíme) nabízejí a které si zasloužíte. Seženeme Vám kontakty nebo ubytování na svatbu rovnou zařídíme. Zajistíme Vám ten nejlepší pokoj v každém hotelu.

Je jedno, jestli se Vaše oslava koná v centru rušného města nebo nedaleko přírody v malé vesničce. Seženeme Vám takový nocleh, jaký si představujete. Víme, kde je hotel, který je právě podle Vašich představ a který je vhodný právě pro Vás a Vaše účely. Přijde Vám hlavní město přeplněné hotely? Praha je opravdu plná hotelů všech typů, ale my víme, jaký je právě ten Váš hotel, který si představujete a který potřebujete!

Ať hledáte jakýkoliv typ ubytování na svatbu, my Vám jej najdeme a zprostředkujeme a věřte, že Vy i všichni hosté Vaší svatební oslavy budou mít spokojený spánek.

Le Rêve sežene nejlepší pokoje v každém městě a ty nejluxusnější hotely! Svatba se tak stane nezapomenutelnou i díky perfektnímu servisu!

Pokud Vás zajímá naše aktuální nabídka hotelů v Praze, klikněte zde.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt