Zavolejte nám na +420 274 771 217

Hudba

Na žádné pořádné party nesmí chybět hudba (svatba, firemní večírek, promoce, atd.) a živá hudba na svatbu neodmyslitelně patří. Pokud se i Vy chystáte uspořádat nějakou akci a rádi byste kvalitní hudební produkci, je pro Vás Le Rêve tou správnou agenturou. Zajistíme hudební doprovod na svatbu všech žánrů, jak živý tak DJ´s, ale i zvukovou a světelnou techniku. Naše služby jsou zárukou spokojenosti a nejvyšší kvality. A co Váš svatební obřad? Hudba/svatba - to jde přece ruku v ruce! Hudba je přece velmi důležitým prvkem a my víme, jak má vypadat hudba na svatební obřad! Plně Vám ji přizpůsobíme a uděláme vše pro Vaši spokojenost!

Realizujme společenské i svatební hudební akce na klíč a to včetně moderátorů. Je jedno, zda je Vaše akce malou svatbou, které dodá živá hudba na svatbu ten správný šmrnc, či velkým koncertem nebo se jedná o firemní večírek - zajistíme hudbu na všechny tyto akce i mnohé další. Na Vaše přání zajistíme i mediální podporu, tedy tisk, rádio, televizi, plakáty, atd.

Nabízíme jakýkoliv hudební doprovod na svatbu i pro jakékoliv Vaše akce. Ohromte své přátele, rodinu i obchodní partnery perfektně zajištěným hudebním doprovodem. Máme pro každého něco, od operního zpěvu, přes rock, až po moderní popmusic.

Živá hudba na svatbu je základem dobré zábavy a nenahraditelné atmosféry. Naše hudba na svatební obřad se stane krásným doplňkem Vaší dokonalé svatby. Zajistíme, jak živou hudbu, tak hudební produkci, vše samozřejmě perfektně ozvučíme.

Chtějte ten nejlepší svatební obřad! Skvělá hudba = svatba, jak má být! Hudba udává tón každé slavnostní chvíle i party, a proto musí být i ona perfektní!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt