Zavolejte nám na +420 274 771 217

Ideální make-up

Svatební líčení se vždy považovalo za jedno z nejnáročnějších. Make-up nevěsty znamená spojení denního a slavnostního líčení, které bude maximálně odolné. Nevěsta musí vypadat skvěle nejen při svatebním obřadu, při hostině, ale i na fotografiích. Toto je nelehký úkol, který nezvládne jen tak někdo. Svatební vizážistka centra Le Rêve je kvalifikovanou odbornicí na svatební make-up. Uděláme z Vás hvězdu Vašeho dne! Naší prioritou je, abyste se cítila v líčení dobře a neodolatelně, abyste byla svá a zároveň dokonalá. Dbáme na to, aby svatební líčení ladilo s vlasy, šaty a svatební kyticí a celkovým typem svatby.

Make-up nevěsty by měl být kvalitní, protože Vás během svatebního dne, který bude plný emocí, čeká plno nástrah, jako jsou například slzy štěstí. Abyste měla představu, jak budete ve Váš den vypadat, měla by proběhnout zkouška líčení, kde Vám svatební vizážistka ukáže různé způsoby a styly a společně naleznete ten nejvhodnější svatební make-up právě pro Vás.

Nepodceňujte svatební líčení! Náš svatební salon udělá vše proto, abyste v nejdůležitější den Vašeho života vypadala perfektně a Váš make-up nevěsty byl dokonalý a podtrhl Vaši osobnost. Svatební vizážistka se liší od klasické kosmetičky, protože si ví rady se všemi faktory, které zajišťují dokonalý svatební make-up a jeho odolnost.

Le Rêve nabízí svým zákaznicím svatební líčení na míru, které Vás udělá dokonalou a krásnou a zajistí, že i když budete po celém dni unavená, Váš make-up nevěsty bude skvostný a známky únavy na něm nebudou vůbec znát. Svatební vizážistka dokáže zvýraznit Vaše přednosti a zajistí, aby Vaše krása zářila celý den i noc. Svěřte i Vy Vaše svatební líčení profesionálům a mějte precizní svatební make-up po celou dobu Vaší svatby!

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!