Zavolejte nám na +420 274 771 217

Jedinečný design interiéru

Svatební den je krokem do společného života a proto si tato událost žádá svoji jedinečnost. S Le Rêve bude Vaše svatba výjimečná a kvalitní po všech stránkách, nevyjímaje svatební dekorace. Praha se tak může těšit na další úžasný zážitek – na Vaši svatbu. Navrhneme Vám dokonalý a jedinečný svatební design interiéru místností, připravíme i svatební dekorace na stůl, aj. Zajistíme celkový návrh a to až po detaily, které by kdokoliv jiný přehlédl. Ať požadujete klasický moderní design či naopak se chcete odlišit od stereotypu, naše společnost je pro Vás tou pravou. Vše sladíme do Vámi požadovaného tónu a použijeme Vámi vybrané prvky a doplňky i květinové aranžmá. Váš svatební obřad tak bude probíhat v dokonale sladěném interiéru a zaručujeme, že nic nebude překážet dokonalosti.

Víme, že svatební dekorace je důležitá a měla by ladit k novomanželům. Nabízíme Vám to, co jiní ne, protože se nebojíme experimentovat a zároveň jsme profesionály, kteří upřednostňují, jak přání svého zákazníka, tak estetickou dokonalost a harmonii. Nechce se i Vy obklopit luxusem! S pečlivostí hodláme vyzdobit místnost pro svatební obřad i hostinu a připravit stylové a elegantní svatební dekorace na stůl. Vše podle návrhu, který spolu s Vámi sestavíme a ukážeme Vám, jak vytvořit dokonalý svatební design interiéru a špičkové svatební dekorace. Praha je naší hlavní lokací, ale Vaši svatbu připravíme kdekoliv.

Jste odlišní a je Vaše netradiční svatba pro ostatní designéry problém? Pro nás ne. Zařídíme se i podle netradičních přání a uděláme vše i pro Vaši spokojenost. Svatební dekorace a svatba jdou ruku v ruce a proto je důležité tyto dva faktory sladit a to nejlépe tak, aby se doplňovaly.

S Le Rêve budete mít krásnou svatbu, Vaše svatební hostina bude nezapomenutelná a to i díky skvostnému designu, který Vám nabízíme! Svatební design interiéru od nás je tou nejlepší volbou! Svěřte se do rukou profesionálů! Čeká Vás vše, dekorace pomocí osvětlení, dekorace stěn, svatební dekorace na stůl, atd. Dokážeme zkrátka vše kolem svatební dekorace. Praha na Vaši svatbu nikdy nezapomene!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt