Zavolejte nám na +420 274 771 217

Kompletní svatební koordinace

Nabízíme, jak kompletní koordinační servis, tak koordinaci celého svatebního dne. Naší prioritou je kompletní organizace svatby! Kompletní svatební koordinace znamená zorganizování svatby od A do Z, tedy od počátečních příprav až po koordinaci svatebního dne. Zahrnuje jak komunikaci s vybranými dodavateli, tak kontrolu plnění zakázek dodavateli v objednané kvalitě, aj. K naší práci patří nejen organizace svatby, ale i plnění různých speciálních služeb, jako je kvalitní svatební fotograf. Svatba Vašich snů se uskuteční a to díky naším profesionálním koordinátorům a jejich skvělé práci!

Dohlédneme na dodržování termínů a pomůžeme Vám s výběrem konkrétních služeb a sestavíme rozpočet. Dále svatební koordinace zahrnuje doporučení a rezervaci vhodného místa pro svatbu a sestavení scénáře svatebního obřadu. Organizace svatby už nebudu problém! Pomůžeme Vám i s ostatními záležitostmi jako je například svatební hostina a to včetně celkového designu hostiny. Poradíme se sestavením zasedacího pořádku.

Do kompletní svatební koordinace patří samozřejmě i svatební šaty nevěsty, které Vám pomůžeme vybrat a doporučíme Vám i vhodné klenotnictví pro výběr snubních prstenů. Svatební koordinátor Vám taktéž zařídí servis květin včetně svatební kytice. Poradí Vám i s tiskovinami jako je svatební oznámení. Organizace svatby znamená i zajištění dalších služeb: svatební fotograf, svatební video, dále svatební líčení i účes, dopravu, hudbu i zábavný program, atd.

Přímo ve svatební den koordinátor lpí na všem - od ranních příprav nevěsty, přes vítání a myrtování hostů, až po kontrolu důležitých záležitostí svatby jako je svatební dort, ale komunikuje i s matrikou a usazuje hosty před obřadem, také dbá na kvalitní svatební foto, které pro Vás bude památkou na celý život, atd. Je neustále k dispozici během celého svatebního dne a dělá vše pro Vaši dokonalou svatbu a pro dokonalou organizaci svatby.

S Le Rêve se nemusíte bát, že by neseděl jediný detail! Správná kompletní svatební koordinace je základem našeho úspěchu. Nebuďte pyšná jen na svoje svatební šaty, buďte pyšná na celý svůj svatební den!

 

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt