Zavolejte nám na +420 274 771 217

Květinová výzdoba

K přípravám na svatbu jistě patří i květinová výzdoba na svatbu a to, jak výzdoba kaple či místa, kde se koná svatební obřad, tak restaurace, kde se koná svatební hostina, nebo či je to dekorace na svatební auto, atd. Důležité je, aby výzdoba ladila a to hlavně k nevěstě a jejím svatebním šatům, nevyjímaje svatební kytice. Květinová svatební výzdoba do kostela je jedním z hlavních ukazatelů atmosféry svatby. Náš svatební salon zajistí takové květiny na svatbu, které se předem dohodnou s nevěstou a ženichem, kteří květiny vyberou a schválí stejně jako dekoraci, která se z nich vytvoří. Květinová svatební výzdoba bude připravena až v den stavby. Zajistíme, aby vše bylo v naprostém pořádku ještě před obřadem. Zapomeňte na obyčejné a nudné svatební obřady bez voňavých květin!

Naše specializace je květinová výzdoba na svatbu, ale i výzdoba automobilů, dále korsář pro ženicha, květiny pro družičku, ale i myrtování svatebčanů větvičkami. Udělejte Váš den ještě úžasnější s krásnými svatebními květinami, které Vám naaranžujeme na zakázku. Oblíbená je zejména květinová svatební výzdoba do kostela, ale vyzdobíme na přání jakoukoliv místnost či exteriér. Nebo je libo dekorace na svatební auto? Vaše auto vyzdobíme jako žádné jiné a stane se tak Vaším dokonalým doplňkem, stejně jako celá květinová svatební výzdoba. Květiny na svatbu a jejich aranžování je naše hobby!

Náš svatební salon se neorientuje pouze na svatby, ale také na rodinné oslavy, firemní akce, výzdobu zahrad pro různé slavnosti, atd. Zkrátka ať se jedná o jakoukoliv party, zajistíme perfektní květinovou výzdobu, se kterou budete spokojeni. Každou slavnost či svatbu uděláme krásnější díky květinám, které si vyberete! Dokážeme z každé obyčejné místnosti udělat místnost snů! Květinová svatební výzdoba a Vaše dekorace na svatební auto dokonale předčí jiné. Květinová výzdoba na svatbu od Le Rêve je tou nejkrásnější!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt