Zavolejte nám na +420 274 771 217

Letenky

Není nic vzrušujícího než sbalit si tašky a odletět objevovat nové destinace. Zakupte si letenky, svatební cesta už je na dosah ruky! Máte-li zájem o letenku, která Vás zavede na nejrůznější kouty světa, a nevíte, jak ji pořídit, jste na správném místě! Nabízíme výběr a rezervaci těch nejexkluzivnějších letenek za ty nejlepší ceny a to bez práce! Toto vše a mnohem více Vám zprostředkuje Le Rêve! Rezervace letenek je s námi více než snadná. Sbalte si kufry ještě dnes a zažijte ten nejlepší let v životě!

Nabízíme všechny druhy letenek: oneway, open Jaw, last minute, charterové i nízkonákladové letenky. Svatební cesta by měla začít už na palubě letadla, proto nezapomínáme na luxus a komfort. Nabízíme samozřejmě všechny třídy a to první, businnes i ekonomickou.

Pracujeme tvrdě, abychom dosáhli na ty nejlepší letenky, které jsou k sehnání! Děláme to, protože chceme být tou nejlepší možností pro Vás! Chceme, aby Váš let byl plný pohodlí a spokojenosti. Ať už se jedná o jakýkoliv stát a jakoukoliv třídu, Vaše letenky (svatební cesta se může konat kdekoliv) Vám zařídíme a to se vším všudy. Leťte komfortně a bez starostí! Nabízíme Vám možnost zakoupení nejvýhodnějších letenek do celého světa. Nečeká Vás žádné papírování či vyhledávání. Řeknete nám pouze trasu a rozpočet a poté už nemusíte nic, my vše zajistíme a Vy poté dostanete do rukou vyřízené letenky, svatební cesta může ihned začít! Stačí už jen nasednout do letadla a užít si cestu. Je jen na Vás, za jakým účelem poletíte, zda pracovně anebo zda letem bude začínat Vaše svatební cesta!

Naše zprostředkování a nákup letenek je nejrychlejší možností, jak letenku sehnat a vyřídit. Zajistíme jakékoliv letenky, svatební cesta také není problém! Zajistíme letenku pro jednotlivce i pro skupiny dle Vámi zadaných požadavků a to pro dospělé, studenty i děti.

Vy zadáte požadavky a my vypracujeme nabídku, a to i několik variant, a Vy se rozhodnete, zda Vám nabídka vyhovuje. S Le Rêve ušetříte čas i peníze a Váš let bude jedním slovem perfektní!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt