Zavolejte nám na +420 274 771 217

Limuzíny

Proč neoslavit výjimečný den výjimečně? Máte zvláštní přání k svatbě? Přáli byste si, aby Vás k obřadu i od něj odvážela limuzína? Svatba se tak stane od začátku dokonalou! I Vy si zasloužíte zažít luxus králů a celebrit. Naše svatební agentura Vám poskytne pronájem limuzín (na svatbu, party, pro firemní účely, atd.) a to všech typů a velikostí. Vůz si můžete pronajmout na hodinu i na celý týden. Zkušený profesionální řidič krásné luxusně vybavené svatební limuzíny Vás zaveze, kam budete chtít a v jakoukoliv denní dobu. Naše společnost má pro uspokojení Vašich požadavků k dispozici širokou škálu luxusních vozů. Vybere si u nás i ten nejnáročnější zákazník. Nabízíme všechny možné moderní i svatební limuzíny. Pronájem Vám vždy přizpůsobíme. Proč byste se i Vy nemohli v klidu posadit do kožené sedačky se sklenicí sektu v ruce a v pohodlí luxusního vozu nemohli sledovat libovolný pořad na LCD obrazovce, a přitom se nenechali svézt?

Pokud chcete zaujmout či prezentovat sebe či svou firmu, ta správná volba je právě limuzína. Svatba si také zaslouží luxus! Vaše přání k svatbě je pro nás hračkou. Společnost Le Rêve zajistí pronájem limuzín na svatbu i na jakoukoliv jinou akci, a zařídí i vše okolo pronájmu. V našich limuzínách zažijete příjemný pocit a budete se cítit jako hvězda. Získejte sebevědomí a užijte si komfort, který jde s luxusní limuzínou ruku v ruce. Praha je nejkrásnější z okna luxusní svatební limuzíny! Pronájem vozů v tomto případě neznamená nic jiného, než se jenom posadit se sklenkou šampaňského a užívat si!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt