Zavolejte nám na +420 274 771 217

Módní přehlídky

Nejsme jenom svatební studio. Nabízíme i zřizování módních přehlídek na klíč, to znamená, že Vy si určíte naprosto všechno, co se této akce týká a naši profesionálové Vám pomohou s jejím řešením, poradí, nabídnou možnosti a sestaví vhodný harmonogram a zajistí personál. Jak bude vypadat Vaše módní přehlídka, určujete Vy. Organizujeme všechny typy módních přehlídek, ať se jedná o společenské šaty nebo extravagantní modely, šperky a doplňky, plavky či spodního prádlo, prodej plesových šatů, přehlídku svatebních modelů, aj.

Dle přání bude Vaše módní přehlídka obohacena kulturním programem (tanečníci, zpěváci, hudebníci, atd.). Zajistíme samozřejmě i moderátora, kterého si buďto vyberete z naší nabídky či sami navrhnete. Naše modelky a modelové jsou na nejvyšší úrovni a i obyčejné šaty na nich budou vypadat nepřekonatelně. Připravujeme přehlídky od malých akcí až po velkolepou show. Chcete na konci přehlídky zahájit prodej plesových šatů? I to není problém.

Módní přehlídka dokáže zajímavě doplnit Vaši firemní či společenskou akci nebo večírek. Zajistíme šikovné a vyškolené hostesky, které se postarají o Vaše návštěvníky. Příjemný vzhled modelek, komunikativnost a spolehlivost jsou samozřejmostí. Naše svatební studio zařizuje i realizaci a kompletní přípravu, včetně technického zázemí.

Vy se díky Le Rêve nebudete muset o nic starat a Vaše módní přehlídka bude famózní, stejně jako zde předváděné šaty, protože my se vyznáme ve své branži a dokážeme z každé přehlídky udělat tu nejlepší!

 

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt