Zavolejte nám na +420 274 771 217

Nejkrásnější svatební místa

Chcete i Vy mít krásné svatební foto ze své svatby, kde budou všichni obdivovat nejen krásu novomanželů, ale i krásu místa, kde se svatební obřad odehrával? Nejsme jen obyčejný svatební salon, ptaříme mezi nejlepší svatební agentury! Praha nezná nikoho lepšího. Jsme Le Rêve a chceme udělat Vaši svatbu krásnou a nezapomenutelnou. Svatby v Praze jsou nádherné, protože Praha ale i celá Česká republika nabízí mnoho míst, kde by se mohl svatební obřad konat. Najdeme Vám nejkrásnější svatební místo pro Váš obřad.

Co takhle svatba na zámku? Láká Vás? Zeptejte se té nejlepší svatební agentury! Praha nebo jiné nádherné místo? Nevíte, kde se konají ty nejkrásnější svatební obřady? Libeňský zámeček například patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější místa pro svatební obřady. Vaše svatba se tak ocitne mezi barokem a renesancí a Vy se budete cítit jako princ a princezna. Zajistíme nejen místo pro svatební obřad, ale i další záležitosti jako je svatební hostina či oslava, raut či celkový catering. Svatby v Praze jsou s námi nádhernou a okázalou záležitostí! Patříme zkrátka mezi ty nejlepší svatební agentury! Praha Vám bude ležet s námi u nohou!

Můžeme Vám buďto předložit několik nabídek pro nejkrásnější svatební obřady – místa, která známe a máme je vyzkoušená nebo si sami určíte, kde by mělo být místo Vaší svatby v Praze a my se Vám pokusíme vyjít do detailu vstříc. Fantazii se meze nekladou.

Ty nejkrásnější svatební místa na Vás čekají a Le Rêve, patřící mezi nejznámější svatební agentury Praha, Vám pomůže udělat Váš den ještě úžasnější a to díky perfektní přípravě a organizaci.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt