Zavolejte nám na +420 274 771 217

Obchodní konference

Potřebuje Vaše firma uspořádat obchodní konferenci? Obraťte se s tímto přáním na nás. Zařídíme Vám prostory pro konání Vaší obchodní konference, občerstvení i celkovou organizaci a to od pozvánek a zasedacího pořádku po průvodní listy, apod. Počet účastníků tohoto společenského setkání je na Vás stejně jako program celé akce.

Ptáte se proč obchodní konferenci uspořádat? Tento typ akce se hodí pro zhodnocení dosažených výsledků a stanovení cílů pro další období ve Vaší firmě. Pokud si budete přát, není pro nás problém zařídit i fotografa či kameramana a Vaši akci zdokumentovat. Konference se může konat pouze v pronajatém sále dle Vašeho výběru nebo není problém zajistit celý hotel či hotely, kde budou všechny prostory přizpůsobeny potřebám Vaší konference. Rádi s Vámi probereme každý detail a naši pracovníci s dlouholetou praxí Vám i poradí pár typů, jak udělat Vaší obchodní konferenci výjimečnou a originální, a pomohou vše zorganizovat tak, aby konference proběhla bez nedostatků a závad. Le Rêve bude Vaším pomocníkem a rádcem a to v celém průběhu Vaší společenské akce a pokusí se předejít všem problémům. Svěřte nám svojí obchodní konferenci a nebudete litovat!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt