Zavolejte nám na +420 274 771 217

Ohňostroj

Chcete upořádat slavnostní svatební ohňostroj, ale nechcete si objednávat speciálního odpalovače ohňostrojů? Le Rêve Vám zajistí pro každou oslavu předpřipravené svatební ohňostroje, které si můžete odpálit zcela sami. Svatební ohňostroj je skvělým zakončením svatebního dne, jak pro ženicha a nevěstu, tak pro ostatní hosty. Ohňostrojem se Vaše akce zpestří a okoření, ale může sloužit i jako ideální příležitost pro překvapení Vašich blízkých či jako svatební dar.

Nadiktujete si efekty, my vše připravíme a Vy už jen škrtnete. Nemusíte se ničeho obávat, máme zkušenosti s pořádáním těch největších ohňostrojů a zaručujeme, že vše proběhne v pořádku a podle Vašich představ. Svatební ohňostroj slibuje okázalou podívanou plnou romantiky.

Připravíme ohňostroj na jakoukoliv akci, zajistíme i svatební ohňostroje, dále malé, ale i velké a rozsáhlé. Dokonce je i možná synchronizace s hudbou a na nebi se může objevit i text, který si sami vyberete. Je na Vás, zda práci přenecháte specializovaným odstřelovačům či si ohňostroje odpálíte sami.

Svatební ohňostroj může být originální svatební dar, který novomanželé nebudou čekat, ale jistě velmi ocení, protože se jedná o krásný zážitek. Moderní večerní svatební obřady doplníme kvalitní hrou světel na obloze a věřte, že tento okamžik si bude každý návštěvník pamatovat mnoho let. Svatební ohňostroj se stane jedním z nejhezčích okamžiků večera.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt