Zavolejte nám na +420 274 771 217

Osobní svatební poradce

 

Nebuďte na Vaši svatbu sami! Existuje mnoho věcí, které se musí zařídit. Příprava svatby se nesmí zanedbat! Máte pocit, že to nezvládnete a že Vaše svatba proto nebude vypadat, jak jste si vysnili? Hoďte všechny starosti za hlavu a nechte si poradit svatebním poradcem.

Náš svatební poradce se orientuje ve všech svatebních trendech a stylech, je něco jako dokonalý svatební fotograf a scénograf. Svatba musí být dokonalá a to i ta Vaše, a proto je velmi důležitá příprava svatby! Dokáže si představit každý moment Vašeho dne a podle toho spolupracuje s dalšími pracovníky! Seznámí Vás se všemi možnostmi a poradí, jak svatbu zrealizovat. Stačí, když svatebnímu poradci vyslovíte svoje přání, jak by měla Vaše svatba vypadat a on Vám předloží hned několik variant svatebního obřadu a to hned v několika různých zajímavých lokalitách. Nebo si nevíte rady, jaké svatební šaty by pro Vás byly vhodné? I s tímto Vám nás specialista poradí. Příprava svatby je pro nás hračka!

 

 

 

 

 

Svatební poradce Vás seznámí i s trendy, které jsou vhodné pro aktuální rok a období. Buď si můžete zaplatit pouze úvodní konzultace s poradcem anebo zvolit variantu, kdy Vám zkušený svatební organizátor připraví svatbu od počátku až k samotnému svatebnímu dni = kompletní svatební servis. Při zvolení této varianty se prakticky nestaráte o nic, jenom rozhodujete, co se Vám líbí či nikoliv - příprava svatby je tedy kompletně na nás. Představte si, jak budete vypadat Vaše svatební foto, když Vaše svatba bude naprosto skvostná a nádherná!

Proč si pořídit svého osobního svatebního poradce? Protože při svatbě rozhodují důležité faktory jako estetika, kvalita dodavatelských služeb a bezchybná organizace a toto vše Vám právě může zajistit náš profesionální svatební poradce, který ví a zná, a hlavně vše obstará za Vás a Vy si tak bez nervů a stresu můžete naplno užít Váš svatební den. Svatba stojí už tak dost peněz, svatební organizátor Vám ušetří jak peníze, tak Váš drahocenný čas. S námi je příprava svatby bez stresu!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!