Zavolejte nám na +420 274 771 217

Osvětlení

Pořádáte svou vysněnou svatbu a chcete mít všechno dokonalé a to i svatební osvětlení, které dokonale doplní úžasnou atmosféru Vašeho dne? Myslíte, že intimní osvětlení svatební hostiny zařídíte mizerným vypínačem? Pokud chcete, aby se Vaše oslava lišila od standardních, musíte mít lepší přístup k celkovému osvětlení interiéru svatební hostiny.

Ať už naši klienti preferují sofistikovanou, elegantní či bizarní atmosféru, naším cílem je poskytovat profesionální a kreativní svatební osvětlení všeho druhu. Poskytujeme všechny druhy světel a osvětlení, jako je například osvětlení architektury, inteligentní, konvenční osvětlení, ale i osvětlení kapely, elektrické generátory, osvětlené věže, svatební osvětlení stropu i LED osvětlení. Pro perfektní dotvoření atmosféry nabízíme i audiovizuální pomoc.

Víme, že osvětlení vytváří náladu. Ať je Vaše svatba malou rodinnou oslavou či rozsáhlou slavností Vaší lásky, Le Rêve Vám zajistí svatební osvětlení celého prostoru, kde se bude akce konat. Dbáme na vše: aby světla nikomu nepřekážela, byla funkční a svítila přesně tak, jak mají!

Osvětlení je pro ostatní firmy pouze detail, na který moc nedbají, my jsme protiklad, protože víme, že právě detaily znamenají dokonalost! Nehodláme nic podcenit nebo cokoliv opomenout! Naše světla se stanou krásným doplňkem Vaší slavnosti či party. Správné světlo navodí tu správnou atmosféru a Vaše akce tak bude jedinečná! Myslete na každý detail, i na světlo! Nenechte si zkazit Váš den špatným osvětlením! Svatební osvětlení od nás Vám udělá Váš večer ještě hezčím!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt