Zavolejte nám na +420 274 771 217

Plesy

Le Rêve pořádá také plesy a to všelijakých druhů a absolutně pro každého. Je jedno, jestli jste jednotlivec či obrovská firma, pokud chcete uspořádat ples, nevidíme v tom problém. Nepatříme jen mezi půjčovny šatů, prodej plesových šatů patří mezi specifika naší firmy, ale jsme i pořadatelé plesů a dalších společenských událostí. Zařídíme vše od pozvánek a plakátů, přes celkovou organizaci a výzdobu, až po hudbu, tombolu a následný úklid. Vy si pouze obléknete plesové šaty a budete si užívat večera, my se postaráme o vše ostatní!

Námi připravované plesy jsou vždy doprovázeny bohatým kulturním programem, snažíme se o spokojenost každého návštěvníka.  Místo konání plesu buďto určíte Vy anebo Vám poradíme dle našich dlouholetých zkušeností. Atmosféru našich plesů dokresluje živá hudba, kterou si sami vyberete a můžete i určit, jaký druh hudby se na Vašem plese bude hlavně hrát. Moderátora si opět vybíráte sami a my opět můžeme doporučit, jaký moderátor bude ten pravý právě pro Vás.

Chcete udělat ples mimo hlavní plesovou sezónu? Le Rêve má rádo inovace, i tento Váš nápad rádi zrealizujeme. Proměňte se v šarmantní gentlemany a půvabné dámy a to kdykoliv v roce.

Nemusíte pouze vzpomínat na nádherný večer, který jste s námi prožili, ale také na překrásné plesové šaty, které jste si u nás vypůjčili. Ano, jsme také půjčovna společenských šatů a půjčovna plesových šatů a patří mezi nejoblíbenější půjčovny šatů v Praze.  Prodej plesových šatů je pro nás zábavou a pro Vás se stana hezkým zážitkem, protože v Le Rêve je vždy z čeho vybírat! Ať máte zájem o krátké plesové šaty či dlouhé plesové šaty, všechny tyto typy i jiné naleznete v našem salónu. Šaty na ples jsou naší specializací, stejně jako pořádání a organizace celého plesu.

Le Rêve si ví rady v každé situaci! Připraví Váš ples (hudba, catering, servis, atd.) a připraví na ples i Vás! Nebojte se být úžasní a to v každém směru!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt