Zavolejte nám na +420 274 771 217

Poskytování PR

PR služby neboli Public Relations znamená služby starající se o vztahy s veřejností. Le Rêve zajistí Vaší firmě celkové PR a to od mediálních výstupů s ukázkou a popisem produktů Vaší firmy v TV, rozhlasu, tisku či na internetu, přes reportáže a pořady na dané téma či VIP party, po zpracování tiskových materiálů a vyhodnocení efektivity PR. Zajistíme Vám také externí tiskové mluvčí, kteří budou reprezentovat Vaší firmu a seznamovat veřejnost s Vašimi cíli a záměry.

Setkávání s novináři už pro Vás nemusí být stresující situací. Zajistíme tiskové konference a další formální i neformální setkání s veřejností. Naším cílem je, aby se public relations (PR) začlenilo do komunikační i marketingové strategie Vaší firmy a zvýšila se tak účinnost kampaní a tím i prodej produktů. 

Zajistíme Vám odborníky, kteří Vám pomohou vyřešit případné problémy s komunikačními aktivitami. Snažíme se, aby byl každý realizovaný PR projekt postaven na zajímavém nápadu, který přitáhne pozornost.

Le Rêve Vám poskytne takové PR služby, díky nimž se zapíšete do paměti veřejnosti! Pojďte správně zacílit!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt