Zavolejte nám na +420 274 771 217

Školení zaměstnanců

Každý zaměstnavatel má ze zákona povinnost školit své zaměstnance. Bohužel tato školení vždy byla pro většinu zaměstnanců i zaměstnavatelů nutným zlem. Le Rêve hodlá i Vaší firmě dokázat, že školení může být i příjemně stráveným časem, kdy se zaměstnanci něco přiučí a lépe si osvojí své zaměstnání, ale také si daný čas užijí. Zajistíme Vám školení dle přání, zajistíme vše od občerstvení (kompletní catering) až po lektory. Od začátku do konce budeme dbát na to, aby vše bylo na správném místě ve správný čas.

Už se znovu a znovu nemusíte starat o to, kdy mají školitelé volný termín a nemusíte ani už zařizovat vhodné školící místnosti. My se o vše postaráme. Základem je pro nás i hlídání financí a snaha o finanční úspory. Zdůrazňujeme i individuální přístup k jednotlivým zaměstnancům, je pro nás důležité, aby školení nejen proběhlo, ale aby poznatky, které si každý účastník odnese, byly prospěšné a to nejen pro firmu, ale i pro něj samotného. Příjemné prostřední a zajištění všech detailů je pro nás prioritou. Vaše školení, a to ať je jakéhokoliv typu, se s Le Rêve stane zábavnou činností, která obohatí celou firmu.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky