Zavolejte nám na +420 274 771 217

Stylista

Základem úspěšných lidí je dnes módní poradenství. Svatba si jistě tento komfort také zaslouží. Ti, kdo chtějí vypadat trendy a chtějí dobře působit na ostatní, využívají svatební styling. Styling není jen službou pro celebrity, na tyto odborníky se obracejí všichni, kteří vědí, jak moc je vzhled člověka důležitý. Váš vzhled znamená 55% úspěchu!

Módní poradce Vám pomůže s výběrem jakéhokoliv oblečení, ať už se jedná o svatební šaty, večerní šaty či maturitní šaty na ples anebo oblečení na běhání či pro volný čas. Svatební styling nekončí jenom u oblečení a doplňků, zkušený svatební stylista Vám poradí například i se svatebními účesy anebo Vám poradí, jaký vybrat svatební salon. Praha je sice velké město s obrovským množstvím obchodů, ale náš odborník na módu Vám poradí, kam zajít i kam raději nechodit. Řekne Vám také, kde najít ty nejkrásnější svatební šaty. Praha je centrem nákupu svatebních šatů a Vy budete mít díky našemu stylistovi poznat ty nejlepší prodejny a půjčovny svatebních šatů včetně kamenného obchodu Le Rêve.

Společnost Le Rêve se specializuje na svatby všeho druhu a i proto jsou naši stylisté zaměřeni hlavně na svatební šaty. Víme, že každá žena je jiná a sluší jí jiný střih a barva šatů. Módní poradce Vám poradí, v čem budete jako nevěsta vypadat nejlépe. Poradí, co máte ukázat a co naopak schovat a udělá vše proto, abyste právě Vy byla tou nejkrásnější nevěstou pod sluncem. Říká se, že šaty dělají člověka, my říkáme, že šaty dělají nevěstu!

Stylisté se postarají nejen o svatební šaty nevěsty, ale i o oblečení svatebčanů. Svatební stylista Vám otevře oči a budete už navždy vědět, jakým barvám a střihům se vyhnout a jaké typy naopak vyhledávat. Mějte i Vy takové svatební či večerní šaty, které vezmou všem ostatním dech!

Mějte styl a buďte úspěšnější!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt