Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební dary

Chcete vybrat ten nejvhodnější svatební dar? Le Rêve Vás inspiruje a poradí Vám, jaké jsou ty nejlepší a nejžádanější svatební dary, které můžete zakoupit u nás i v zahraničí. Poradíme Vám s jakými kvalitními bytovými doplňky a potřebami pro domácnost novomanžele nejvíce potěšíte. Pokud ale hledáte netradiční svatební dar, tak Vám pomůžeme zařídit relaxační nebo romantický víkend pro dva.

Mezi vůbec ty nejoblíbenější svatební dary patří darování zážitku. Nás svatební salon Vám nabízí zajištění celé řady adrenalinových, romantických i dobrodružných zážitků. Je jisté, že si novomanželé i po letech vzpomenou, kdo jim daroval takovýto originální dar. Pomůžeme Vám vybrat takový svatební dar, který bude vhodný a přitom Vám neudělá díru do peněženky.

Víme, že svatební dary se mění podle módních trendů, a proto se orientujeme v moderních stylech a vždy Vám dobře poradíme, jaký dar zakoupit či nikoliv. Dále Vám poradíme, jakým svatebním darům se raději vyhnout.

Pokud jste ženich a nevěsta, pomůžeme Vám vytvořit tzv. svatební seznam, do kterého sepíšete, jaké dary byste si přáli, a poté za Vás i zajistíme rozeslání svatebního seznamu svatebčanům. Sepsání takového seznamu Vám zajistí, že nebudete po svatbě muset shánět účtenky, abyste mohli nevhodné svatební dary vrátit.

Le Rêve Vám zajistí takový svatební dar, který se ani ženichovi ani nevěstě nikdy nevymaže z paměti!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt