Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební dorty

Každá nevěsta si představuje krok po kroku, jak bude její svatba vypadat. Mezi nejdůležitější a zároveň nejhezčí zážitky neodmyslitelně patří společné novomanželské krájení svatebního dortu. Ať už Váš vysněný svatební dort vypadá jakkoliv, nebojte se Vaše přání vyslovit. Svatební centrum Le Rêve nabízí širokou škálu a obrovskou variabilitu svatebních dortů a zaručuje Vám nekonečné možnosti kombinací, jak můžou svatební dorty vypadat. Záleží jen na Vás, jaký typ dortu si vyberete! Sestavíme Vám několik nabídek designu dortu, ale také i několik možných chuťových variací, které dokážeme sladit do jakýchkoliv barevných kombinací. Svatební dort vyrábíme tak, aby byli jak ženich, tak nevěsta plně spokojeni a zároveň dbáme na to, aby svatební dorty byly vždy originální a nápadité. Máte požadavek na speciální tvar či výšku dortu, či na originální výzdobu, která Váš pár bude reprezentovat? Ať je tento sen pro ostatní firmy jakkoliv nesplnitelný, my Vám ho do puntíku splníme.

Svatební dort od Le Rêve bude zářit v čele Vaší svatební tabule a stane se slavnostním hřebem svatební hostiny a Vaší svatby, protože víme, že svatební dorty jsou hned po nevěstě a ženichovi středem pozornosti. A proto dbáme na to, aby byl Váš dort perfektní. Pokud nevíte, jaké jsou možnosti a jak všelijak můžou dorty vypadat, nahlédněte do naší fotogalerie a nechte se inspirovat. Nebráníme se i úplně novým a neobvyklým nápadům! Popište nám Vaší představu dortu a my ji přetvoříme na skutečnost!

Nemějte jen dokonalé svatební šaty a dokonalý svatební účes, ale mějte i dokonalý svatební dort! Nabízíme ty nejlepší svatební dorty, které udělají Vaši svatbu ještě dokonalejší!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!