Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební květiny

 

Pořád si nevíte rady s tím, jak by měla vypadat právě Vaše svatební kytice? Kaly nebo raději kopretiny? Či úplně něco jiného? Netrapte se - je tu Le Rêve.

Zaručujeme Vám, že Vaše svatební kytice bude jedním z nejvíce fotografovaných prvků Vaší svatby (kromě vás, samozřejmě!). Je tedy důležité vybrat kytici, která se hodí ke zvolenému svatební stylu. Kde začít? Najděte druh květiny, kterou milujete. My Vám zhotovíme návrh svatební kytice i s ohledem na Vaše svatební šaty. Dbáme na to, aby se kytice hodila ke konceptu celé svatby a to jak ke svatebnímu dortu, tak ke snubním prstenům a líčení nevěsty, i k jejímu účesu a šperkům. Květiny dodáme čerstvé v den svatby a poskytujeme všechny služby kolem kytice, aby se nevěsta nemusela ve svůj den o svatební květiny starat.

Naším cílem je, aby i Vaše svatební kytice byla originální a hodila se přímo k Vaší osobě. Každé nevěstě sestavíme několik návrhů svatební kytice (fotogalerie pod článkem Vám ukáže několik možností vazby), ze kterých si budete moct vybrat. Poradíme Vám, jaké typy kytic nyní letí, a doporučíme Vám, jak by měla Vaše kytice vypadat, abyste se s ní cítila, co nejlépe a byla pro Vás tou nekrásnější květinou.

Netrapte se se sháněním svatební kytice. Tuto starost hoďte na nás. Naši aranžéři si vědí rady v každé situaci a i pro Vás vymyslí okázalou kytici, která bude mít styl. Ať preferujete jakýkoliv typ svatební kytice - kaly, fialky, růže, kopretiny, atd., náš svatební salon Vám vždy vyjde vstříc. Zajistíme i svatební květiny pro družičky a maminky, ženicha i další hosty. Inspirujte se, jak by mohla vypadat Vaše svatební kytice. Fotogalerie níže Vám nabízí pár ukázek nádherných kytic, ovšem na přání Vám samozřejmě uvážeme takovou kytici, jakou si budete přát a to se vším luxusem!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt