Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební prstýnky

Základem každého manželského svazku jsou svatební prstýnky. Každý pár má jiný vkus a chce, aby jejich ruce zdobily prstýnky, které reprezentují právě jejich vztah a něco vyjadřují i o nich samotných. Ať už chcete jakýkoliv tvar, jakýkoliv kov i jakékoliv zdobení, náš svatební salon Vám vyjde vstříc. Stačí, když nám řeknete svoje přání! Svatba už je za dveřmi, tak je důležité vše připravit a nachystat. Vy řeknete, jak si svoje svatební prstýnky představujete, a naši odborníci Vám připraví několik návrhů prstenů a Vy si pak budete moci vybrat ty, které pro Vás budou pravé a v nichž se budete cítit dobře.

Necháme vyrobit i prsteny na zakázku včetně vyrytí Vašich iniciál či věnování. Svatební prsteny necháme zhotovit na míru a dle veškerých požadavků. Le Rêve je specialista na snubní i zásnubní prsteny. Zařídíme Vám unikátní design a originalitu. Uděláme vše proto, aby šperk, který budete na ruce nosit po celý život, byl Vaším šperkem snů. Svatební prstýnky od nás Vás budou těšit po zbytek Vašich dní!

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt