Zavolejte nám na +420 274 771 217

Svatební účesy

Svatební den se blíží a Vy stále nemáte vybrán svatební účes?  Jste rozhodnuta, že chcete být na své svatbě krásnou nevěstou nejen s nádhernými svatebními šaty, ale i s perfektními vlasy? Důležité je i hezké vzpomínkové svatební foto, svatební účesy tedy musí být perfektní a to do všech detailů.

Poskytujeme komplexní dokonale sladěné služby pro krásu vlasů, tváře i těla. Spolupracujeme s předními českými kadeřníky  a víme, že o svatebním dni chce být každá nevěsta tou nejkrásnější. Dokážeme vytvořit krásné svatební účesy, dlouhé vlasy ani krátké vlasy nejsou překážkou.

Nenechávejte nic na poslední chvíli. Perfektní svatební účes je stejně důležitý jako svatební šaty, boty i líčení. Svatební salony nabízejí mnoho variant trendy svatebních účesů a mezi ty nejlepší salony patří ten náš - Lê Reve! Svatební účesy nepatří mezi jednoduché záležitosti a proto je pro nevěstu nejlepší spojit se s profesionály, kteří zajistí vše pro její dokonalý účes.

Naše profesionální kadeřnice zhotovují každé nevěstě svatební účes, který je originální a dle přání nevěsty. Dáváme důraz, aby účes seděl nejenom k tvaru obličeje, délce, hustotě a barvě vlasů, ale aby doladil i svatební šaty a svatební kytici a seděl k líčení, tedy aby vzniknul harmonický celek. Náš svatební salon Vám nabízí individuální přístup, který zahrnuje zkoušku svatebních účesů a vybrání toho nejlepšího, která Vám kadeřnice učeše před obřadem. Inspirujte se! Nevíte, jaké jsou aktuální trendy svatební účesy? Dlouhé vlasy, které jsou sepnuté krásnou ozdobou, stále velí.

Výběr svatebního účesu již nemusí být stresující záležitostí! Pomůžeme Vám zvolit ten pravý svatební účes právě pro Vás! Buďte krásná na Vašich svatebních foto: svatební účesy, které Vám nabízíme, vydrží! Buďte tou nejkrásnější nevěstou! Bude Vás zdobit moderní slušivý účes, který vyzdvihne podstatu a charakter Vaší osobnosti!

Svatební účesy od Le Rêve jsou to správnou volbou pro každou nevěstu!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt