Zavolejte nám na +420 274 771 217

Taneční lekce

Chystáte se na významnou společenskou akci a potřebuje si zopakovat taneční kroky, abyste se cítili na parketě pohodlně a nemuseli se bát, že  na nějaký krok zapomenete? Nabízíme taneční kurzy i svatební taneční kurzy pro všechny věkové kategorie a ve všech rytmech. Nebo jste ještě nikdy nechodili na žádné taneční lekce? A co svatební taneční lekce? Praha je město tance a tak by byla chyba neumět rozvířit taneční sál. Mimo jiné nabízíme i svatební taneční kurzy v rámci svatební přípravy, kde se páry naučí svůj novomanželský tanec, kterým všechny přítomné okouzlí. V naší nabídce jsou jak individuální soukromé i skupinové a hromadné, tak svatební taneční lekce. Praha Vám po absolvování lekcí bude tleskat, až budete se svým partnerem tančit na hlavním plese či na svatbě roku. Naučíme Vás vše, co potřebujete od Waltzu přes Cha-chu až po tep zvyšující Tango. Nepodceňte svatební přípravy a zabraňte trapasu, který Vás se svou drahou polovičkou může potkat a to by bylo v rámci svatby více než nepříjemné. Svůj novomanželský tanec musíte pořádně nacvičit. Taneční kurzy i svatební taneční kurzy na Vás čekají a stanou se pro Vás zábavou i stmelující záležitostí.

Chcete dělat s partnerem něco společně a přitom něco, co se Vám bude hodit? Kvalifikovaní a zkušení učitelé s Vámi budou tvrdě pracovat v rámci každé taneční lekce a to platí i svatební taneční lekce. Praha skrývá mnoho škol, které nabízejí taneční kurzy, ale Le Rêve nabízí mnohem víc! Hodláme s Vámi dřít na tom, abyste se stali při jakékoliv události králem a královnou večera! Co se týče svatební přípravy, sami si zvolíte tanec, který Vás náš lektor do detailu naučí a to i s jedinečnými prvky, které udělají Váš tanec originální a nezapomenutelný.

Při tanci nezáleží na věku, ale na chuti. Chcete se opravdu naučit tančit? Zapište se spolu s námi na taneční kurzy a navštěvujte svatební taneční lekce! Praha Vás chce vidět tančit! Svatební přípravy nemusí být jenom nuda, ale i zábava, kterou tanec bezpochyby je.

Pojďte s námi na parket a zatančete si tanec svého života bez nervozity s pravou okázalostí!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky