Zavolejte nám na +420 274 771 217

Teambuilding

Každá firma je tým. Tým, který si věří, pomáhá si, pracuje na různých projektech a úkolem každého šéfa je vytvořit co nejlepší pracovní prostředí, aby jeho tým mohl co nejlépe fungovat. Team building, neboli rozvoj týmu, se snaží o stmelování týmu a o budování týmové spolupráce. Nevíte, jak by měl teambuilding Vaší firmy vypadat a na co by se měl hlavně zaměřit? Nevadí, od toho jsme tu my! Le Rêve se snaží formou zážitkového vzdělávání poskytnout každé firmě to nejlepší. Snažíme se o hledání netradičních řešení a o to, aby zaměstnanci překonávaly výzvy a úkoly. Tyto aktivity probíhají většinou v přírodě, tzv. outdoor teambuilding, a jsou koncipovány tak, aby zlepšily celkový týmový výkon. Teambuilding je ideální nástroj k zlepšení vztahů na pracovišti, pochopení se navzájem, uvědomění si své vlastní role ve firmě a cestou k efektivnější komunikaci v celém pracovním procesu. Outdoor teambuilding dostává své účastníky do nových situací, při kterých je nutná spolupráce s ostatními.

Le Rêve Vám sestaví teambuilding v Praze i mimo ni na míru a udělá vše proto, aby byla Vaše firma spokojená a vycházela z něj ucelenější. Mimo jiné se postaráme i o catering, který uspořádáme přímo v místě akce.

I když si to třeba nemyslíte, tak i Váš tým potřebuje posílit, protože budování týmu je záležitostí, která se musí opakovat. Vztahy ve firmě se musí utužovat a musí se na nich pracovat a s tím Vám rádi pomůžeme a sestavíme team building či outdoor teambuilding balíček na míru!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt