Zavolejte nám na +420 274 771 217

Tlumočení

Nabízíme profesionální odborné překlady a tlumočení, a s tím spojené komplexní služby. Potřebujete překlad či korekturu v jakémkoliv světovém jazyce? Zajistíme Vám perfektní překlad od běžných materiálů až po ty nenáročnější technické texty.

Co se týče tlumočení, tak Vám zajistíme profesionální překladatele a rodilé mluvčí. Překlady provádíme s vysokou odborností a jsme schopni kvalitně přetlumočit cokoliv, jak běžný hovor, tak složitá odborná jednání. Zajistíme profesionální tlumočníky na Vaše konference či obchodní jednání. Nabízíme tlumočení následné (konsekutivní), dále konferenční (simultání) a doprovodné (informativní). Nebo si přejete například tlumočníka po telefonu? I tato služba pro nás není problém. Přetlumočíme či přeložíme naprosto vše: svatební přání, texty písní, oznámení o jakékoliv události, atd.

Le Rêve kdykoliv a kdekoliv zajistí překlad a tlumočení. Nedovolte, aby Vás zabrzdila neznalost některého ze světových jazyků! S tlumočením od Le Rêve nebude žádný obchod či konference jazykově omezená.

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt