Zavolejte nám na +420 274 771 217

VIP party

Jsme nejen jedničkou mezi svatebními salony, ale i mezi pořadateli různých party a zvláště těch soukromých. Chcete uspořádat VIP party s důležitými osobnostmi? S Le Rêve se nemusíte bát o perfektní organizaci a zajištění profesionálního personálu. Postaráme se i o catering servis, svatební obřad, pozvánky, ochranku, apod. Klademe velký důraz na pochopení potřeb a požadavků našich klientů. Zvládneme udělat takovou VIP party, která se pro ostatní zdá nerealizovatelná. Chceme, aby každý člověk si mohl dopřát ten pocit, že i on je VIP osobnost. Snažíme se o to, aby každá party byla odlišná a individuálně řešená podle přání zákazníků. VIP večírek, který Vám budeme pořádat, Vám utkví v paměti. Zajišťujeme profesionalitu a nadstandardní jednání. Je zcela na Vás, v jakém duchu se party ponese, zda návštěvníci budou na sobě mít dlouhé večerní šaty a obleky, nebo zda bude akce neformální či ve znamení nějakého stylu.

Možnosti jsou neomezené a to i co se týče jídla, náš catering servis se specializuje na moderní kuchyni všech druhů, jak naši tak zahraniční. Připravíme Vám takový catering jaký si navrhnete, poradíme Vám a doladíme detaily. Zkrátka uděláme vše pro Váš spokojený stůl.

Le Rêve zařídí takovou VIP party, kterou jinde nenajdete. Buď originální, buďte sví, buďte VIP!

 

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt