Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zábava pro děti

Plánujete oslavu či party a přemýšlíte, jak na této akci zabavit i děti? Nevíte, jak by měla vypadat správná oslava a zábava pro děti? Svatba musí přece bavit každého! Nebo byste chtěli pro svou ratolest uspořádat vlastní oslavu a nevíte, jak na to? Na tyto otázky i mnohé další zná odpověď Le Rêve.

Zajišťujeme různé akce nejen pro dospělé, ale i pro děti. Jak doprovodné tak celkové akce pro děti koncipujeme tak, že děti nejen zabavíme, ale něčemu je i přiučíme. Náš profesionální tým vychovatelů a vychovatelek má pro děti připraveny, jak výtvarné činnosti (keramika, malování, atd.), tak sportovní hry (míčové hry, závody, atd.), ale i jazykové vzdělávání a mnoho víc.

Zábava pro dospělé je důležitá, ale nezapomínejte na to, že svou velkou roli hraje i zábava pro děti. Svatba patří mezi akce, kde je nutné se o dětskou zábavu postarat. Dbáme na zábavu dětí a všechny činnosti přizpůsobujeme jejich věku, zájmům a vědomostem. Nebo byste rádi, aby na Vaší zahradě vyrostl skákací hrad? Či chcete zábavné odpoledne s diskotékou a dárky? Ano, proč by ne. Pak může přít i klaun nebo kouzelník.

 

Hranice dětské fantazie jsou neomezené, stejně jako naše nabídka zábavy pro děti. Díky Le Rêve bude zábava pro děti opravdovou zábavou.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt