Zavolejte nám na +420 274 771 217

Reference

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat za organizaci naší svatby v Las Vegas. Byli jsme moc spokojení a moc jsme si to užili. Před odletem jsem měla docela obavy, ale jakmile jsme se na místě setkali s Pavlínkou, bylo všechno v pohodě! Vážně skvělá organizátorka, fotografka a taky človíček.

Jedno velké díky patří také Vám. Bylo to skvělé… 

Lucie + Daniel

Naprostá spokojenost, moc doporučuji!! Naše svatba v Las Vegas byla díky Le Reve dokonalá a já ještě jednou moc děkuji!!!

Jana Štanc Kaplanová

Hezký večer přeji,
když za mnou přišla má tehdy ještě přítelkyně a řekla, že si mě vezme pouze, když jí připravím svatbu jako z pohádky, byl jsem trochu v rozpacích, ale od té doby, co jsem nás svěřil do Vašich rukou, jsem už byl naprosto v klidu. Netušil jsem, že je někdo ochotný vyslyšet všechny moje prosby o dokonalost a vyjít mi ve všem vstříc. Naše svatba v New Yorku se stala pohádkou a moje přítelkyně, nyní manželka, si užila dle jejích slov nejhezčí den v životě. Chtěl bych toho napsat hodně, ale myslím, že bude stačit, když řeknu, že jsem naprosto spokojený s tím, co jste pro nás udělali.

Díky H+S

Le Reve = svatba ve velkém stylu! A to opravdu! Děkujeme za úžasný zážitek, kterým se mohla naše svatba v Praze díky Vám stát! Jste super! Všem Vás doporučíme, protože to byla opravdu svatba s velkým S!

Jana a Jonathan

Dobrý den. Prožili jsme opravdu krásné líbánky v zahraničí, na které budeme až do smrti vzpomínat. Děkujeme Vám za zprostředkování i za všechny služby kolem, které nám zpříjemnili cestu i pobyt. Apartmán byl ještě hezčí než na fotografiích. Řecko je pro novomanžele jak dělané.

Děkujeme za vše. Šebelkovi

Jak se říká „zlaté české ručičky" a to ty Vaše určitě jsou. Naši svatbu jsem naplánovala do puntíku, návrh donesla do Vaší firmy a Vy ji přesně dle mých proseb zrealizovali! Dodnes jsem nevěřila, že by toto bylo možné, že by někdo bez výhrad vyplnil moje sny a přání. Chtěla jsem smyčcový kvintet – měla jsem ho. Chtěla jsem výzdobu z bílých lilií – měla jsem ji. Chtěla jsem nádherné svatební šaty – měla jsem je. Chtěla jsem catering plný všelijakých delikates – měla jsem ho. Během zítřejšího dne odjíždíme na líbánky a já věřím, že také budou dle mých představ.

Děkuji! S pozdravem Lucie Nováková, Praha

Chtěla bych poděkovat za nádhernou svatbu v Praze. Vše bylo výborně zorganizované! Doufám, že se budeme moci ještě jednou setkat, ráda bych Vám předala pár fotografií z našeho obřadu. Díky.

Hezký den přeje Ivana Werthaimová

Krásný pozdrav z Mauricia zasílají novomanželé Kroupovi. Vzali jsme se zde a trávíme tu i líbánky a jsme moc spokojení, cítíme se jak králové, krásně se tu o nás starají, samotný obřad byl luxusní, naše apartmá je skvost sám o sobě. Díky Le Reve

Lenka a Michal

Vždy jsem uvažovala o netradiční svatbě, klasická svatba mi přišla nudná a okoukaná. Myslím, že málokterý salón by akceptoval moje požadavky, tak jako ten Váš. Líbánky v zahraničí, kterémže již také za sebou, byli taktéž netradiční a velmi neobyčejné a já s manželem Vám děkujeme za jejich zařízení. Jsme Vám zavázáni, jste neobyčejní lidé, kteří neznají zábrany a stereotyp a to se mi na Vás líbí.

Černocká Markéta

Všechno proběhlo v nejlepším pořádku, Vegas a všechno s ním spojené splnilo naše očekávání. Moc děkujeme ! 
Velké dík patří také Pavlině! Trávit čas s ní bylo moc příjemné a velká zábava. Focení bylo úžasné a výsledek stojí za to!
 
Lucie a Martin

Ještě jednou děkujeme za přípravu nádherné svatby. Myslíme, že všichni byli nadšení a nazývají to estetickým zážitkem. My jsme si to užili moc!

Díky, P&A

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky