Zavolejte nám na +420 274 771 217

Alchymist Residence Nosticova Prague

Alchymist Residence Nosticova se nachází v historické budově ze 17. století na Malé Straně, 2 minuty od Karlova mostu a je vynikající základnou pro poznávání celé Prahy a patří mezi nejlepší CZ hotely. Svatební hostina by zde jistě stála za to! Máte na výběr z klasicky zařízených pokojů, kde můžete prožívat klidné noci v historickém prostředí. V ceně všech pokojů je zahrnut i vstup do Health Clubu v sesterském hotelu Alchymist Grand Hotel & Spa a různé slevy, které Vám ještě více zpříjemní pobyt v těch luxusních lázních.

Alchymist Residence Nosticova nabízí 15 pokojů - Gotické pokoje typu Deluxe , pokoje typu Gothic Deluxe, Apartmá typu Junior a Rodinný pokoj pro dva dospělé a dvě děti. Na všech pokojích je samozřejmostí možnost využití pokojové služby.

Součástí hotelu je i příjemná a elegantní restaurace nabízející skvělý výběr francouzské, italské a středomořské kuchyně, kromě jiného také širokou škálu domácích těstovin, čerstvé ryby a speciality z mořských plodů. Najdete tu i jedinečné lahůdky autentické české kuchyně připravené výhradně z nejlepších tradičních ingrediencí a i pro tuto restauraci se residence Nosticova dostává mezi nejvyhledávanější CZ hotely. Svatební hostina bude v tomto hotelu tou nejlepší!

Alchymist Residence Nosticova má velmi vysoký komfort a překvapující kouzlo. Inspiraci hotel bere z doby Rudolfa II., kdy byla Praha centrem alchymie, mystického učení a umění. Cílem alchymistů našeho královského dvora bylo proměnit kov ve zlato. A právě především této cenné historie si butikový hotel váží a odráží ji. Pokoje a apartmány jsou vybaveny starožitnostmi a uměleckými díly. Pokoje Alchymist Residence Nosticova jsou pojmenovány podle důležitých historických postav doby manýrismu – např. pokoj Rudolf II., Tycho de Brahe a Arcimboldo najdete v prvním patře. V patře druhém se skrývá pokoj např. Josef II. a Mozart. Karlštejn a Blanka z Valois v patře třetím a velice luxusní apartmá Hradčany Imperial Suite je v patře čtvrtém.

V celém hotelu najdete vybrané osvětlení, interiéry plné ohromujících dekoračních technik, jež připomínají historii a tajemství alchymie. Což je ojedinělý prvek mezi CZ hotely. Svatební hostina tak dostane nádech luxusu. Cena pokojů se pohybuje od € 185 za noc.

Mystické a romantické prostředí hotelu Alchymist Residence Nosticova přímo vybízí k pořádání různých oslav. V blízkosti všech památek můžete v klidné zahradě hotelu uspořádat jedinečnou svatební hostinu či raut. Přímo v hotelu je i zrcadlový pokoj, který je naprosto ideálním prostředním pro svatební hostinu. Třpytivé mozaiky a intimní osvětlení Vám dodají pocit luxusu a jedinečnosti. Alchymist Residence Nosticova je i místem pro jedinečné uspořádání večírku či galavečeře.

Popis pokojů:

Gotické Deluxe pokoje v Alchymist Residence Nosticova  - Tyto pokoje jsou v rezidenci dva. Oba mají krásně malované klenuté stropy, ručně pálenou podlahu ve Španělsku a prostorné koupelny s vanou, toaletou a bidetem. Pokoje mají 25 m2, jsou plně klimatizované s LCD televizorem s mezinárodními programy, DVD a CD přehrávačem, trezorem, minibarem a vysokorychlostní připojení k internetu.

Deluxe pokoje v Alchymist Residence Nosticova  - Dva Deluxe pokoje v Residenci Nosticova se nachází ve 4. patře s krásným výhledem na Prahu. Pokud chcete opravdu nádherný výhled, vyberte si pokoj Anna Svídnická s panoramatickým výhledem na Pražský hrad, který je naprosto úchvatný a žádné jiné CZ hotely takovýto dokonalý výhled na Pražský hrad nenabízejí. Deluxe pokoje jsou 23,2 m2 a 32 m2 velké a každý z nich má velkou manželskou postel. Pokoje jsou klimatizované s LCD televizorem s mezinárodními programy, DVD a CD přehrávačem, trezorem, minibarem a vysokorychlostní připojení k internetu. Každý z luxusních pokojů má vlastní mramorovou koupelnu se sprchou, vanou a bidetem. Nejvíce prostorná koupelna z celého hotelu s krásnou rohovou vanou se nachází v pokoji Alžběta Pomořanská Deluxe.

Možná budete potřebovat ještě více místa, i v tom Vám vyjde hotel Alchymist Residence Nosticova vstříc. Některé pokoje je možné spojit a Vy si tak budete moci užívat ještě více prostoru a zaslouženého luxusu.

Komfort králů a královen a to nejlepší mezi CZ hotely? Svatební hostina i celý svatební obřad jako žádný jiný? To je hotel Alchymist Residence Nosticova.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!