Zavolejte nám na +420 274 771 217

Aria hotel

Aria hotel je vynikající stylový hotel, který Vám přináší inspiraci hudbou a světoznámými virtuózy. Hotel se nachází v historické části města hned vedle Karlova mostu a má svůj vlastní soukromý vstup do barokní Vrtbovské zahrady. Aria hotel je také velmi vhodný pro svatby a líbánky. Nádherná střešní terasa představuje úžasný výhled na naše krásné hlavní město. Hotel je zařazen do 50 TOP hotelů světa a získal mnoho dalších ocenění díky své vynikající kvalitě a honosnosti.

Aria hotel vznikl na myšlence toho, že Praha je jednou z významných světových destinací, s bohatým kulturním dědictvím a tato múza sloužila jako inspirace architektonické firmě SPATIUM, která se nejvíce proslavila spoluprací s legendou světové módy Giannim Versacem. Architekt Rocco Magnoli, společně s Lorenzem Carmellinim, byl pověřen vytvořit krásný a architektonicky nejzajímavější hotel v Praze. Magnoli propojil noty minulosti a současnosti, aby tak dotvořil tento unikátní pětihvězdičkový Aria hotel. Proměnil tak nenápadný komplex budov ze šedého kamene v luxusní hudební nebe, které jinde na světě nenajdete.

Velkolepá italská mozaiková dlažba nadchne každého návštěvníka, protože připomíná starobylou hudební partituru. Úžasné mozaikové noty provázejí hosty od vchodu, přes lobby s prosklenou střechou až do zimní zahrady, kde vrcholí ve vizuální crescendo. Útulné a prostorné pokoje jsou vybaveny originálním nábytkem a dekoracemi. Aria hotel má každý pokoj osobitého charakteru a každý je zdoben originálními kresbami a speciálním výběrem knih. Pokoje jsou rovněž vybaveny počítačem s plochou obrazovkou a iPodem s hudebním výběrem. Hotel nezapomíná na žádného z hudebních velikánů, nechybí pokoj inspirovaný Dvořákem, Elvisem či Mozartem.

Aria hotel obsahuje 52 pokojů - 28 Deluxe pokojů, 17 Junior apartmá a 7 luxusních apartmá, to vše ve čtyřech patrech hotelu. Každé patro zastupuje určitý hudební žánr: Jazz, opera, klasická hudba a současná hudba.

Všechny pokoje typu Deluxe jsou laděné v teplých barvách a jsou vybaveny pohodlnými postelemi a prostornou koupelnou. Koupelna má dešťovou sprchu, nechybí ani luxusní kosmetika Molton Brown, kosmetické zrcátko, fén, koupelnový telefon a další. K vybavení patří klimatizace, LCD TV, CD či DVD přehrávač, Hi-Fi audio systém, iPOd dokovací stanice s budíkem, počítač s vysokorychlostním připojením na internet zdarma, trezor, pracovní stůl, telefon a minibar, aj.

Pokoje typu Junior Suite Aria hotel nabízí s více prostoru a jsou to pokoje velmi populární. Junior Suity jsou laděny do různých barevných tónů, které reflektují daný žánr hudby. Dvojitá okna nabízejí výhled na kostel Sv. Mikuláše nebo do atria zimní zahrady. K dispozici je postel King nebo Queen nebo dvě oddělené postele. Koupelna má dešťovou sprchu, nechybí ani luxusní kosmetika Molton Brown, kosmetické zrcátko, fén, koupelnový telefon a další. K vybavení patří klimatizace, LCD TV, CD či DVD přehrávač, Hi-Fi audio systém, iPOd dokovací stanice s budíkem, počítač s vysokorychlostním připojením na internet zdarma, trezor, pracovní stůl, telefon, minibar, pohodlná sedací souprava a konferenční stolek.

Příklady apartmánů:

Luxusní apartmá Smetana nabízí luxusní komfort a klidnou atmosféru zároveň, jež nenajdete jinde než v Aria hotel. V apartmá naleznete ložnici, prostorný obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Ve veliké samostatné šatně naleznete dostatečný prostor pro Vaše nákupy. Čeká na Vás postel velikosti King, jedna malá koupelna pro hosty a jedna hlavní koupena s vanou a dešťovou sprchou, samostatný sprchový kout, bidet, luxusní kosmetika Molton Brown, kosmetické zrcátko, fén, koupelnový telefon a další. K vybavení patří klimatizace, LCD TV, CD či DVD přehrávač, Hi-Fi audio systém, iPOd dokovací stanice s budíkem, počítač s vysokorychlostním připojením na internet zdarma, trezor, pracovní stůl, telefon, minibar, pohodlná sedací souprava, jídelní stůl, kávovar Nespresso a dvě šatní skříně.

Podobné zařízení a vybavení Aria hotel nabízí v luxusním apartmánu Dvořák, které je laděno do světle žlutých tónů s modrými detaily.

Svůj vlastní charakter má funky apartmá Elvis Presley. Pokoje jsou ve světlých barvách se zářivými doplňky. Zajímavým prvkem jsou schody dolů do ložnice a výkonná zvuková aparatura, která Vám dodá dostatek příležitostí pořádně si zatančit. V Elvisovi na Vás čeká postel velikosti King, jedna malá koupelna pro hosty a jedna hlavní koupena s vanou a dešťovou sprchou, samostatný sprchový kout, bidet, luxusní kosmetika Molton Brown, kosmetické zrcátko, fén, koupelnový telefon a další. K vybavení patří klimatizace, LCD TV, CD či DVD přehrávač, Hi-Fi audio systém, iPOd dokovací stanice s budíkem, počítač s vysokorychlostním připojením na internet zdarma, trezor, pracovní stůl, telefon, minibar, pohodlná sedací souprava, jídelní stůl a kávovar Nespresso.

Obdobně je na tom v Aria hotel i luxusní apartmá Gershwin.

Určitě Vás zaujme apartmá Blues, do kterého se hned při prvním vkročení zamilujete. Světle zelený koberec jasně odkazuje na výjimečnost. Prostorný apartmán s atypickým stropem a střešními okny nabízí výhled do Vrtbovské zahrady a je zařízen v luxusním moderním stylu. Svým hostům nabízí ložnici s postelí velikosti King, prostornou šatnu a legendární designové Jacobsenovo křeslo. V zadní části apartmá se nachází další menší pokoj se sedací soupravou a LCD televizí. Hosté tak zde mají dostatečný prostoj jak k relaxaci, tak i práci. Prostorná koupelna je vybavena vanou se sprchou a sprchovým koutem s dešťovou sprchou. Kuchyňský kout je plně vybaven mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí, kávovarem Nespresso a jídelním stolem.

Beethoven suite je dvouložnicové apartmá. Ložnice jsou vybaveny postelí velikosti King a dvěma oddělenými postelemi. Každá ložnice má svojí samostatnou koupelnu. Obývací pokoj je zařízen pohodlnou sedací soupravou, jídelním stolem a plně vybaveným kuchyňským koutem. Nechybí ani LCD televizor, klimatizace, DVD přehrávač a další standardní vybavení, které najdete v Aria hotel v každém z pokojů či apartmánů.

Pohodlí stejného typu nabízí apartmá Mozart, které je jedinečné svým designem a romantickými barvami.

Aria hotel je zkrátka plný hudby a not a nadchne každého milovníka luxusu, tance a milých tónů. Tyto muzikou nabité pokoje seženete od € 195 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!