Zavolejte nám na +420 274 771 217

Boscolo hotel

Boscolo hotel patří mezi komplex hotelů, které jsou rozmístěny po významných evropských městech. Hotely se snaží hostům nabídnout ten nejlepší italský styl ve smyslu elegance a zdvořilosti. A čím se nejvíce pyšní Boscolo hotely? Wellness (líbánky ve stylu relaxace), které zde nabízejí, nemá obdoby a to, jak v rámci procedur, tak v rámci komfortu. Nezapomínejme ani na celkový luxus hotelových služeb.

Pražský Boscolo hotel má pět hvězdiček a najdete ho v neoklasicistní budově v centru Prahy. Hotel je okouzlující a odvážný zároveň. Nadčasový design s jedinečnou atmosférou nabízí pohodlí, které najdete všude po hotelu – ve všech místnostech, v restauraci, v obchodním centru, v doutník baru i v luxusním bazénu, který má na dně nádhernou mozaiku. Boscolo hotel je charakteristický vůní starého dřeva, nádherným mramorem, klasicistními štíty a štukovou výzdobou. Čekají Vás zde samé neobvyklé a krásné zážitky, které nenabízejí jiné hotely. Wellness (líbánky v neopakovatelném stylu) přímo v budově jsou vyhlášené svým charismatem po celé Praze.

Boscolo hotel v Praze navrhl Maurizio Papiri a přinesl sem 152 originálních pokojů, které zahrnují 2 neuvěřitelné prezidentské apartmány, 13 Junior apartmánů a 37 Deluxe pokojů. V každém pokoji Vás čeká mnoho krásných detailů. Můžete se kdykoliv připojit na internet, poslouchat hudbu anebo si jen tak užívat odpočinku a to vše v absolutním soukromí nebo využít toho, co nabízejí jen ty nejlepší hotely – wellness (líbánky pro náročné), večeře a další luxus přímo na pokoji.

Boscolo hotel v Praze je ideálním místem setkávání mezi moderní Prahou a starou Prahou. Nádherná restaurace La Cucina, jež je označována za šperkovnici chuti, nabízí mnoho klasických italských pokrmů a nádherných vůní. Doutník bar je elegantní a rafinované prostředí, kde se stane každý doutník ještě chutnějším. A vysoce moderní a sugestivní Opera Ballroom je ideálním místem pro setkání při galavečeři či jiné události.

Boscolo hotel je špičkou mezi pražskými hotely. Wellness (líbánky v Praze jako žádné jiné) v hotelu nabízí originální Římské lázně, kde se zastaví celodenní ruch a začíná odpočinek. Nádherný krytý bazén, ve kterém si každý z hostů může libovolně užívat, pomáhá relaxovat a odreagovat se. Můžete si také užít relaxační masáž, zajít do páry či si užít bublinkovou koupel. Pokoje v tomto hotelu seženete od € 220 za noc.

Boscolo hotel nabízí mimo jiné i nádherné svatební obřady a hostiny. Svatby zde probíhají v totální harmonii v lehkosti fresek, jenž se mísí s moderním designem ze skla a kovu.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky