Zavolejte nám na +420 274 771 217

Břevnovský klášter

Mezi nejkrásnější místa, která jsou vhodná pro svatební obřad a udělají Váš den do nejmenšího detailu tímnejdokonalejším, patří zcela určitě Břevnovský klášter. Jen si představte, jak se svatební proslov oddávajícího rozléhá po vznostných prostorech tohoto kláštera, který patří dodnes pod řád benediktýnů. Chcete, aby se právě zde konala Vaše svatba?

Břevnovský klášter byl založen už roku 993 pražským biskupem sv. Vojtěchem a knížetem Boleslavem II. Byl to vůbec první mužský klášter na našem území. Za husitských válek Břevnovský klášter utrpěl velké škody a tak došlo po třicetileté válce k obnově a barokní přestavbě. Mezi umělce, kteří se na klášteře a jeho přestavbě podíleli, patřil například Kryštof a Kilián Ignác Dientzenhoferovi, Petr Brandl, Karel Josef Hiernle a mnoho dalších.

Bohužel, díky politické situaci u nás Břevnovský klášter dosti ve dvacátém století chátral, ovšem v roce 1993 se začalo opět vše dávat do pohybu a obnovené benediktinské komunitě se podařilo klášter vzchopit. I díky tomu se zde dnes může konat Vaše svatba! Břevnovský klášter dostal po rekonstrukci novou krásnější tvář.

Svatební proslov oddávajícího dnes můžete uslyšet v bazilice sv. Markéty, která je vně kláštera. Lze zde uskutečnit pouze církevní sňatek, který si předtím dohodnete s farářem. Mimo jiné lze v areálu kláštera uspořádat i svatební hostinu a to buď v Klášterním šenku anebo v reprezentačních prostorech kláštera. Ať vyberete jakékoliv místo, bude to úžasná svatba! Břevnovský klášter nabízí oslavení Vašeho nejdůležitějšího dne v životě s okázalostí a kulturou.

Pokud chcete, aby svatební proslov oddávajícího na Vaší svatbě opravdu zněl a to se vší parádou, a byla to úžasná svatba, Břevnovský klášter je tou správnou volbou právě pro Vás.

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 130 osob
Menu od: 890 Kč
Raut od: 510 Kč
Pronájem: 65 000 Kč
Doporučené místo obřadu: Břevnovský klášter, Martinický palác

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!