Zavolejte nám na +420 274 771 217

Buddha-Bar Hotel Prague *****

Buddha-Bar je první luxusní hotel na světě, kde se prolíná moderní interiér s asijským-koloniálním stylem. Užijte si jedinečnou atmosféru, vynikající stolování, vysoce osobní služby a překrásné pokoje zařízené tak, aby vyhověly i těm nejvyšším požadavkům hostů a to vše přímo v srdci Prahy. Výjimečný kulinářský zážitek Vás čeká i v restauraci Buddha-Bar, kde si budete moci pochutnat na grandiózních pochoutkách z celého světa, speciálně jsou připraveny chutě Pacifiku a Asie v úžasných kombinacích.

Hotel nabízí 39 pokojů ve dvou typech – dvoulůžkové pokoje Luxury Superior či dvoulůžkové pokoje Luxury Premie. Pokoje jsou klimatizované, nekuřácké, zvukotěsné i pro tělesně postižené. Užít si můžete i pokojové služby, VIP pokojů, snídaně až do postele, půjčovny aut či například směnárny, aj. Bezdrátové připojení na internet je k dispozici po celém objektu hotelu. Parkování je možné přímo v areálu hotelu Buddha-Bar. Cena pokojů se pohybuje cca od € 270 za noc.


Máte žízeň? Bary Buddha jsou celosvětově známé svou pulsující energií a nezapomenutelnou atmosférou již od roku 1996, kdy byl otevřen první Buddha-Bar v Paříži. Legendární dvoupodlažní restaurace v srdci Prahy s působivou sochou Buddhy je vytvořena dle jedinečného konceptu tzv. "eatertainmentu". V budově hotelu si také budete moci dát výtečnou kávu v kavárně Siddharta, což je moderní prostor se současným asijským designem s evropskými vlivy. Restaurace nabízejí mistrovskou kombinaci asijské kuchyně s kuchyní Pacific Rim.

Buddha-Bar nabízí i speciální lázeňské procedury v klidném pohodlí pokoje. Čeká Vás relaxace spojená s omlazujícím a harmonickým zážitkem. K dispozici je i velká škála různých terapií.

Celkově bude Váš pobyt doplněn o osobní a vlídné služby, které splní i ty nejvyšší nároky. Pokoje mají luxusní povlečení RKF, na přání jsou k dispozici i hypoalergenní polštáře. Dále Vás čeká dešťová sprcha, stylová kamenná vana a jucuzzi, L'Occitane vybavení koupelny, bezplatné čištění bot přes noc, bezplatné noviny se snídaní, dvakrát denně úklid a mnoho dalšího.

Buddha-Bar nabízí velmi luxusní bohatě vybavené pokoje ve stylu Paříže, Asie a tibetské kultury. Užijete si tu nejen klid, ale i fascinující zážitky plné umění a také poznávání zemí a to všemi smysly.

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky