Zavolejte nám na +420 274 771 217

Bývalá nevěsta: 8 věcí, které bych udělala jinak

(kdybych se znovu vdávala...)

 

Milé Le Rêve,

už delší dobu jsem Vaším fanouškem. Občas procházím Vaše webovky a čtu Vaše úžasné články, které jsou plné rad a připomínek, co a jak udělat ve svůj svatební den. Já jsem se vdávala před 3 lety, takže Vašich služeb již nevyužiji, ale je fakt, že kdybych Vaši společnost znala před svou svatbou, nechala bych si určitě s mnohým poradit.

My s manželem jsme byli typičtí tvrdohlaví Češi a všechno jsme si chtěli udělat sami. O tom, že to byl hrozný stres, Vám asi ani vyprávět nemusím. Bylo to opravdu hrozné! Neustálé telefonáty, zjišťování cen, zmatek a nakonec se samozřejmě nic nestíhalo… Nechci tím říct, že by moje svatba byla hrozná, to určitě ne, ale spoustu věcí bych nyní určitě udělala jinak. Než člověk dá do plánování svatby, měl by mít jisté poznatky, které jako neprofesionál postrádá.

Když se nad tím zamýšlím, napadá mě pár bodů, které by se budoucím nevěstám mohly hodit:

  • Svatba by měla být více o rodině a ne jenom o milionu přátel.
  • Příště bychom se více zaměřili na nás dva, tedy více na manželství než jenom na svatbu.
  • Lepší je mít svatbu jednoduchou s osobními speciálními prvky, které Vás vystihují než svatbu neosobní. Zjistěte si předem připravené proslovy/čtení oddávajícího. Některé z nich totiž mohou mít do romantiky daleko.
  • Rodinu bych do příprav určitě zase zapojila, ale ujistila bych se, že budu mít vždy poslední slovo.
  • Pozvala bych opravdu profesionálního fotografa.
  • Vzala bych si honosnější šaty a závoj, protože svatba je jediná a zároveň nejúžasnější příležitost obléknout se jako princezna.  Navzdory tomu, co diktovaly módní časopisy -  na jednoduchý a přiléhavý styl šatů musíte mít zkrátka dokonalou postavu. 
  • Příště bych si určitě na své svatbě dělala více, co chci a ne jenom to, co ode mě očekává okolí.
  • Svatební obřad by v žádném případě neměl ztratit lesk a všichni by se měli po celou dobu dobře bavit, proto bych zvolila svatebního koordinátora, který by se o vše postaral.

Myslím, že by mě toho napadlo i víc, ale tohle jsou asi ty nejpodstatnější věci, které bych, kdybych mohla, změnila. Určitě bych více myslela na sebe a na svou lásku.

Doufám, že Vám můj dopis něco málo přinesl. Chtěla jsem někomu sdělit své pocity. Při takových akcích, jako je právě svatba, je důležité mít se na koho obrátit a to nejlépe na profíka, protože není nad to mít klid a vědět, že vše jde tak, jak má.

Velice se těším na další Vaše rady a články!

                                                                                                             S pozdravem Vaše čtenářka

                                                                                                                                                                    Iva V.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!